Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

Gość gość
basiak zleci szybko to 6 tygodni zleci jak nie wiem zobaczysz będzie dobrze:-) uda się :-) edka ale fajnie 5 miesięcy maluch to sama radość w domku :-) niech rośnie zdrowo i przynosi wam dużo szczęścia ja dziś zajęcia w szkole rodzenia w tym tygodniu mamy o fazach porodu wiec słucham uważnie :-) zostanie mi jeszcze 3 zajecia i koniec czekam na wózek powinien być w przyszłym tygodniu:-) marci ale super ze maluch taki duży to chyba tylko moja córcia taka malutka w 28 /29 tc ważyła niecałe 1200 gr mam nadzieje ze troszkę przbierze bo za 2 tygodnie wizyta, ale lekarz mówil ze warzy dobrze więc narazie się nie stresuje beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, Unis dziekuje, i obyscie mialy racje ze szybko zleci bo co chwile o tym mysle, i jak tak dalej bedzie to sie nerwowo wykoncze... Samej operacji niby sie nie boje ale i tak jakas poddenerwowana jestem. Dziewczyny a sadzicie ze dobrze robie, ze zgodzilam sie na ta operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - chlopcy sa wieksi ponoc od dziewczynek, dlatego corcia Twoja drobniutka :) chociaz wszystko tez zalezy od genow, sama kiedys pisalas ze jestes szczupla, ja w sumie takiej normalnej budowy tez ale maz moj wysoki, wiec pewnie pojdzie w jego geny :)) basia - dobrze robisz, potem raz dwa i sie uda, zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basiak moja koleżanka 8 starała się i to dopiero laparoskopia przyniosła jej poprawę usunęła zrosty z endometriozy i torbiele jajniki zaczęły pracować i juz w pierwszym cyklu po operacji zaszła rodzi juz za kilka dni coreczke ma termin na 24 stycznia :-) merci nio fakt ja jestem mała może i moja córeczka tez będzie mała moja mama też urodziła mnie i siostrę do 3 kg wiec może to tak ma być:-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Basiak też sądzę, że laparoskopia Ci pomoże (bo to o nią chodzi?) Sporo o niej czytałam bo trafiłam na jednego lekarza co chciał bez badań w tym usg skierować mnie od razu na laparoskopię :/ Lekarza zmieniłam. Jeśli clo nie działa, mąż ma dobre wyniki nasienia to zwykle kieruje się na laparoskopię. Przy dłuższych staraniach myślę, że warto. Wielu dziewczynom pomogła już w pierwszym cyklu. Kiedy byś ją miała? Długo musisz czekać? Lekarz daje jakieś inne opcje? A ja jutro idę zobaczyć czy pęcherzyki pękły. Dzisiaj na teście owulacyjnym druga kreska jest troszkę słabsza. Wydaje mi się, że pęcherzyki pękły w odstępie jednej doby, bo tak mnie pobolewały i testy na to wskazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Mała korekta: Jeśli clo działa a efektów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - snilo mi sie, ze rozmawialam z Toba tak na zywo i porownowalysmy swoje karty ciazy i wyprawke hihi, smieszny sen! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merci fajny sen hehe wsumie taki pozytywny a ja za to miałam taki sen śniło mi się se jestem słynną tenisistka Radwańska ale zamiast grać w tenisa jadłam ciastka w bufecie były takie realne heh:-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - haha to tez sny masz ciekawe :) dorcia - co u Ciebie? jak sytuacja z mezem? mam nadzieje, ze sie poprawilo cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja nie bede miala laparoskopii tylko laparotomie (operacje) zeby mnie lepiej "wyczyscili" a termin tej operacji mam na 2marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Basiak, ja bym próbowała, szanse zdecydowanie się zwiększą. Nie jest to chyba bardzo skomplikowana operacja? Wierzę, że wszystko pójdzie pomyślnie:) Ja po wizycie. Dwa pęcherzyki pękły. Czekamy więc teraz na efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, ze pekly:) trzymam kciuki kochana:) a co do operacji to bedzie ciecie duze brzycha i "sprzatanie" wszystkiego co nie potrzebne czyli usuwanie zmian endometrialnych, zrostow, droznosc jajowodow itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Sylwia świetne wiadomości :) trzymam kciuki, żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia trzymam kciuki:) Ja wczoraj byłam u lekarza, to już 38 tc i mam rozwarcie na 1cm, ale w poniedziałek kładę się do szpitala bo mój synuś od poprzedniej wizyty(2 tygodnie) przybrał na wadze tylko 30g :( i wazy jedynie 2630, troszke mało:( ponieważ czuje ruchy to mogę jeszcze weekend pobyc w domu, ale w poniedzialek kładę się na oddział i będą monitorować dzidziusia do samego porodu...strasznie się wczoraj przestraszyłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Luska trzymam kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Hej dziewczyny. Merci mój maz zaczął chodzić na spotkania AA przyznał się sam przed sobą ze nim jest.... Wczoraj zabrał mnie na randkę przedstawił jako Wiktor i szczerze przeprosił nie odrazu po zdarzeniu tylko dopiero wczoraj jak wszystko przemysłem. Chciałabym wierzyć ze będzie ok. Luska najważniejsze ze jesteś w dobrych rekach nic się nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu z całego serca Wam życzę, żeby było dobrze między Wami :* Luśka będzie dobrze :) zajmą się Tobą, będziesz po okiem lekarzy :) Unis łapią Cię jakieś objawy ciążowe? Edka jak to szybko leci :) jaki duży już bąbelek. Zdrówka dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia miłe było jego zachowanie i ważne że Cię przeprosił :) ważne też że zapisał się na AA. Trzymam kciuki za Was :) Dominika już mnie dopadają mdłości ;) codziennie tak od ok 17 do pójścia spać... Rano czuję się świetnie :) ale wieczory są nieciekawe, ale z drugiej strony przynajmniej wiem że jestem w ciąży ;) i cieszę się nawet z tych mdłości :) a teraz jak widziałam już te małe serduszko to jestem w stanie bardzo dużo dla niego znieść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - swietnie sie zachowal Twoj maz :) wazne ze sam przed soba sie przyznal do problemu, to duzy sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym Uniś Dominika mieć takie dolegliwości. Mnie bola pachwiny każdego dnia ze ciężko mi się ruszać okropnie po prostu. Czuje się ociezala. Merci beatka a wy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia , Merci ma racje to jest bardzo duzy krok twojego meza ze sie przyznal,ze ma problem z alkoholem. Zobaczysz jeszcze wsystko bedzie dobrze.:) Dbaj o siebie i swoje malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis28
Dorcia a który masz dokładnie tc? I jak można wiedzieć ile kg do przodu ;) Jak Wam dziewczynki mija niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki mi się zaczol 31 tc jeszcze niecałe 2 tygodnie i mam 5 lutego wizytę a w środę położna przychodzi. dorcia mi położna mówiła ze jak mocno w pachwinach ciągnie czy w dole brzucha to wtedy dużo odpoczywać lekarz mówil ze można no spe rozkurczowo. raz miałam takie ciągnięcia mocne wzięłam no spe dużo leżałam pospalam i przeszło. w środę miałam o drugiej fazie porodu o skurczach i partych eh boje się nie powiem:-) ale siostra będzie ze mną przy porodzie do końca:-) ja ogólnie czuje się ok zgaga mnie czasem łapie. takto jem w nocy no i budzę się często to do toalety to noga zdretwieje bo ciągle na lewym boku śpię :-) czekam na wózek powinien być w tym tygodniu i zostanie mi jeszcze kupić łóżeczko z wyposazeniem beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - u mnie tez 31 tydzien, idziemy leb w leb :D a 4 lutego mam prenatalne. ja sie czuje ok, ale wlasnie ociezala jak dorcia pisze, a po nocy plecy mnie bola i ciezko sie obrocic i wstac :) brzuszek coraz bardziej pokazny sie robi :) dobrze, ze jeszcze w plaszcz sie mieszcze :) beatka - siostra bedzie przy porodzie? u mnie maz :) zglosil sie sam na ochotnika :) mam coraz wiekszego stracha jesli chodzi o porod, chociaz na szkole rodzenia wesolo jest i z humorem wszystko, i sie troche oswajam z tematem, ale strach jest i tak :) wazne zeby dziecko przyszlo na swiat szczesliwie i zdrowe :) pogoda u mnie beznadziejna, szaro, buro .... macie laktator kupiony? jaki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merci nio siostra ja męża nie chce zaraz się rozkleje i w ogóle jakoś tak nie wiem sama, mi też ciężko z dnia na dzień bo brzuszek większy ale plecy nie bolą narazie. ja juz 3 prenatalne nie robie bo pan doktor na wizycie zrobię usg :-) musze teraz w rym tygodniu zrobić krew i morfologie :-) ja kupiłam laktator ręczny z lovi ma 2 fazy i cichutko położna polecana w szkole rodzenia i mamy które juz rodziły dałam niecałe 120 w takiej eleganckiej są nakładki zapasowe i nawet wkładki laktacyjne zadowolona jestem :-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenika
Witam! Staramy się z mężem o dziecko od sierpnia 2015 i nic.. Za kilka dni zaczynam przygodę z CLO! Ktoś ze mną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olenika, trzymaj się i bądź dobrej myśli. Ja zaszłam już w 2 cyklu z clo, a wcześniej w ogóle nie miałam owulacji. Miesiączkowałam 2- 3 razy do roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×