Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

merci31

zaczynam przygodę z CLO

Polecane posty

edka - na bete najwczesniej moge w piatek, bo mam do pracy pozniej, chyba ze bete mozna zrobic po poludniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa merci trzymam mocno kciuki :) Wydaje mi się, że betę można robić o każdej porze dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Tak mozna o kazdej porze ale u mnie zwykle pobrania do badañ sa od 7 do 10 zalezy od labolatorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw jutro zwykly test i zobacze czy wyjdzie, boje sie, ze jutro @ dostane, poprzedni cykl mialam chyba 31 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej dziewczynki umnie jutro 12 dc zuwazylam u siebie plamienie dzisiaj takie delikatne niteczki brazowego sluzu, zaczynaja mi juz pracowac jajniki bo zaczynam czuc , ale pierwszy razmam takie lekkie plamienie hmmm zastanawia mnie to czy talam o czyms takim jak plamienie okoloowulacyjne lub owulacyjne spotkalyscie sie z czyms takiem?, w czwartek dzwonie zeby sie umowic na wizyte u pana doktora z wynikami a jutro wyniki meza az sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - moze teraz na naturalnym cyklu Ci sie uda :) trzymam za Ciebie kciuki :) cos tu cisza dzisiaj, nie udawac ze pracujecie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolakk
dzis moj 18 dc w 16dc byl pecherzyk 16mm to dzis pewnie ma 18-19 mm/?? wiec jutro moze peknac czy pozniej??? juz sama nie wiem kiedy sie serduszkowac...hmmm tym bardzziej ze monitoring mi sie skonczyl, nie dostalam zastrrzyku na pekniecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczynki, ja to mam pecha :D zrobilam test a tu ani jednej kreseczki, nawet tej kontrolnej! O matko :D jakiś znak moze haha lece do pracy w dalszej nieświadomości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykatynka
karola, ja miałam w 14 dc 17 mm a po dwóch dniach już było po owulacji, więc nie myśl więcej, tylko partnera za chabety i do sypialni! Merci - znak, jak nic! a jak się czujesz? u mnie 23 dc, w poprzednim cyklu własnie w tym dniu rozpoczęły się plamienia, więc każda wizyta w wc to dla mnie stres... ale brzuch znów ciągnie, więc niestety znów się nastawiam na @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki u mnie 25dc i juz 3 dzień z luteina. Merci za słabo się staralas z tym testem hihi. Może to dobry znak trzymaj kciuki za ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaopatrzylam sie juz w 2 sztuki testu, różnych firm żeby nie bylo hihi Dzisiaj mialam tyci plamie na wkladce, mam nadzieje ze to nie zwiastun @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
Hej dziewczynki ja juz po pracy , jutro moj 13 dc i dzialamy z mezem. Odebralismy tez wyniki meza ztego co wyczytalam to wiekszosc parametrow w normie zobaczymy co powie pan doktor mam wiztye we wtorek moze przepisze mezowijakies witaminki:) merci ja trzymam kcuki za Ciebie kochana, wierze ze teraz mi sie uda ciagle sobie powtarzam ze tzreba probowac starac sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko to dobrze, ze maz ma dobre wyniki, ale moze jakies witaminki zleci jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolaaak
Wg mnie to jest dziwny lekarz... Wypisal clo.bralam clo 2x1 od 5dc do 9dc I niby wypisal duphadton tez ktory wykupilam Noi robil monitoring ale jak sam stwierdzil za wczesnie zaczal monitoring bo od 10dc s jesli ja mam np owul w 20-21 dc to on juz nie zobaczy czy pecherzyk pekl.no to glupie jakies!! Co z tego ze wiem jak pecherzyk mial 16mm w 16dc Skoro nie wiem czy pekl i co dalej...czy np dalej nie rosnie w wiekszy itp...hnnm Noi duphaston juz nie wiem id kiedy brac skoro mialam go brac po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, nie wytrzymalam i zrobilam test, wiem ze nie powinnam na wieczor, ale ciekawosc silniejsza :) pojawila sie druga blada kreseczka .... mam nadzieje, ze to nie pozostalosci po zastrzyku :) jutro z rana testuje znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro obliczam kiedy dostanę @, powiem szczerze, że jak nie biorę clo to nawet nie wiem który mam dc :| I umawiam się jutro do lekarza, już do kliniki. Może tam mi konkretnie powiedzą co dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Merci trzymam kciuki! Karola przesadzasz moim zdaniem! Lekarz musi sie zapoznac z twoim cyklem a to sie nie uda odrazu! Wsxystko bys chciala juz! Mnie lekarz pol roku diagnozowal a ty bys chciala w 1cyklu z clo wiedziec wszystko! To trzeba do wrozki nie do lekarza. Sorry ale czytam cie i ze wszystkich forumowiczek brak ci cierpliwosci! Wszystko powoli nie ma tak ze lekarz zbada cie raz czy dwa i wie wszystko trzeba czasu!!! Za bardzo sie nakrecasz a to nie sprzyja poczeciu dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
merci jeju jak fajnie mysle ze Ci sie kochana udalo:) trzymam mocno kcuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, ja teraz mam metlik w glowie, co chwile patrze czy faktycznie sa 2 kreseczki :) mam nadzieje, ze test nie oszukal :) moze uda mi sie jutro pojsc na bete, ale po poludniu, rano nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
Szkoda ze nie mozemy dodawac zdjec bo pokazalabym ci moje pierwsze 2 kreski w 28dc taka slabsza od testowej byla i jasno rozowa nie bordowa jak testowa to bys sobie porownala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka - ja mam taka bladziutka, ale widoczna, i jest ciensza od tej testowej :) nawet maz zauwazyl ze jest druga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edka nie denerwuj się, Tobie teraz nie można :) A jak się czujesz tak w ogóle? :) merci życzę Ci z całego serca, żeby testy, beta wszystko potwierdziły :) Aj nawet dziewczyny nie wiecie jak ja się denerwuję Waszym testowaniem :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci a ile minęło od twojego zastrzyku? Zgadzam sie z edka karola nie masz cierpiwosci widze ze za bardzo jestes nakrecona.jeszcze w jakaś chorobę sie wpedzisz. Wyluzuj sa dziewczyny w gorszej sytuacji. Edka opowiedz cos nam o swojej ciazy hihi :) dominika lepiej wiedzieć który to dzien bo moze jestes w ciazy. Kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edka12
No wiec to juz 12tc bylam wczoraj u gina dzidzia ma prawidlowy fald karkowy a to wyklucza choroby typu zesplol downa i inne choroby! Ma 6 cm i pomachal mi wczoraj na usg:) odstawlam leki juz a mdli i wymiotuje nadal. Brzuszek juz sie ladnie zaokragla a jak przyloze reke mocniej do niego do czuje uderzrnia serduszka wczoraj sluchalam jego serduszka sluchawkami od cisniomierza:) troche bylo slychac a potem juz nie moglam znalezc pewnie sie obkrecil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×