Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Meg67589

Co sądzicie o takiej znajomości

Polecane posty

Gość Meg67589

Oboje wolni, młodzi i bez zobowiązań. Znają się od kilku lat i od początku nadają na tych samych falach. Są jak rodzeństwo, brat z siostrą, najlepiej siebie znają. Podobają się sobie, jest między nimi potężna chemia, całują się często i uprawiają seks, ale wolą pozostać tylko przyjaciółmi, w związku mogłoby im nie wyjść, nie chcą, żeby ktoś ich kontrolował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajomość?para? przyjaciele? licho wie co to za związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakiś scenariusz do głupiej komedii romantycznej z hollywood? Jak obie strony sie na to godzą to powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meg67589
Nie, żaden głupi scenariusz. Samo życie. Kocham mojego przyjaciela, pociąga mnie fizycznie, ale nie chcę się z nikim wiązać i on zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
f****ng friends

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Para niedojrzałych emocjonalnie ludków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj, jak on się zakocha w innej i powie Ci adieu. Od razu będziesz się chciała wiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jestem za !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"oboje nie chcą się wiązać"... dziewczyno, sobie wmawiasz, czy komu? czym to się różni od związku? słowem, które nie zostało powiedziane, a którego brak pozwala legalnie sobie r****ć na boku. tak jak ktoś napisał, niech się któreś zakocha i nagle przestanie sypiać, całować i się kontaktować z tą dotychczas "najważniejszą" osobą, "przyjacielem". zweryfikujesz to bardzo boleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×