Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ginorossi

teściowa zarobiła awanturę bo wyrzuciłam chleb do kosza

Polecane posty

"''Do chleba trzeba miec szacunek, bo rodzi się raz w roku.'' Czy moge poprosic o wytlumaczenie tego zdania?" //// Najprawdopodobniej chodziło o to,że zboże z którego robi się chleb,"rodzi"(tak się mówi na wsi) się raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D ten dziesijszy chleb szybko sie psuje pleśnieje nie nadaje sie dla zwierząt. jak jest juz stary nadaje sie do utylizacji , to trucizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim wrzucisz chleb do kosza stań i zastanów się czy w przyszłości nie będziesz musieć go z niego wyjmować.Ale kogo życie batem nie popieści temu na nic inne boleści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty miałam rację, teściowa to jakieś średniowiecze, nie mamy wojny a poza tym nie wiadomo co piekarze ładują do tego chleba, no i jeszcze jedno, jakbyś nie kupiła mniej chleba to by piekarz nie zarobił, a on też musi z czegoś żyć, nie przejmuj się, starsi ludzie mają odpały, powtarzają różne brednie i nie zastanawiają się nad niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teściowa kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jebn..e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czerstwiejszy chleb (pieczywo) kroję w kromki, kładę na blasze i suszę w ciepłym piekarniku z pół godzinki. Wyłączam piekarnik i zostawiam. Pieczywo się suszy z 2 dni, potem wkładam do robota kuchennego i mam tartą bułkę. :-) Teściową rozumiem bo u nas w domu nie można było położyć chleba dnem do góry! To była dopiero "tragedia" :-) Oczywiście wolnoć Tomku w swoim domku. Wyciągłabym chleb z kosza i dała teściowej. Z uśmiechem na twarzy, a co! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie chleba nigdy nie wyrzuci sie do śmietnika ! Wystarczy go wysuszyć i jest bułka tarta czy można dodać do kotletów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz zadzo w d***e, ptaki za oknem chetnie zjedzom. W smietniku szczury karmisz lajzo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×