Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Remont domu jaka pożyczka będzie pomocna

Polecane posty

Gość Ewahha
Lendon potwierdzam - jk mozesz oddac bezproblemowo to super :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bassieq
No w Lendon mają taką promocję teraz się nazywa "podręcznikowa" czy jakoś tak, że nie naliczają odsetek. Na remont w sam raz, oddajesz tyle ile pożyczas. A ta firma jest raczej wiarygodna, sama u nich brałam. Nie okłamują ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszenka
Na drobne rzeczy tak do 500 zł to polecam wziac w Lendonie :) Calkiem dobre warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma mi ostatnio poleciła portal www.pozyczymy.net wzięła tam szybki kredyt i uzyskała go od ręki w 15 min, ciekawe oferty posiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sforanna
Lendon nie ma CALKIEm dobrych warunkow,a po prostu dobre warunki:) Wydaje mi sie,ze to bardzo bezpieczna i ciekawa opcja jak ktos potrzebuje wziac pozyczke.Ja nie zaluje, bo od czasu do czasu korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koroanna
potwierdzam, brałam u nich w zeszłym roku przed świętami pożyczkę, wszystko jasne i klarowne. w razie czego można do nich się zgłaszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecampozyczke
Jeśli szukasz optymalnego rozwiązania kredytowego zapraszam na polecampozyczke pl. Dzięki wygodnej porównywarce pożyczkowej znajdziesz najlepsze na dany moment rozwiązanie. Oczywiście gwarantujemy specjalistyczną pomocą. Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blandaka
Nie sposob sie nie zgodzic z tymi co ci lendona polecaja :) Dobre warunki i kasa wplywa szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isted
dorzucam swoją cegiełke do lendon.pl. od razu wspomne, ze pozyczałam tylko dwa razy, ale ani razu nie było mowy o jakis niejasnych kwestiach finanasowych czy tez zsadach spłaty. firma dbdbd czy raczej BdB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buffa
no właśnie też wziełam u nich pożyczkę, i nie było żadnych kruczków! myślę ze oni to nie są naciągacze...spłacam regularnie i jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze może oblukaj sobie stronę offerunt.pl. Jak się już zarejestrujesz to tam pozaznaczaj o jaki kredyt Ci chodzi i kryteria właśnie, że niska rata itp plus dane do symulacji. Ja czekałam na odp jakieś 24h. Jak już wybrałam jedną oferte to podpisanie umowy, omówienie warunków szczegółowych odbywa się w placówce bankowej, wtedy też dopytałam się o szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość letmeba
Sprawdz sobie ten polecany wczesniej Lendon. Moja przyjaciolka byla ostatnio w potrzebie i wynalazłysmy te pozyczki - bardzo latwo, nieduzo formalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopcia1
Tak właśnie sie nad tym lendonem zastanawiam. Sobie krąże u nich na stronie i wyglądają na uczciwą firmę. z reszta chyba sie nikt nie skarży na nich jak widzę, a to dobry znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jakaś tania pożyczka - bo wiadomo, ze te remonty są okropnie drogie! Może warto zajrzec na stronę LendOn? Może tam uda Ci się coś fajnego znaleźć? Sam brałem i jestem zadowolony - więc polecam,choc są osoby, które chwilówek się boją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem pilny i niespodziewany wydatek i niestety nie miałem środków na koncie. Nie było za bardzo u kogo pożyczyć więc szukałem na necie firm zajmujących się udzielaniem pożyczek. Najlepszą ofertę znalazłem na stronie www.pozyczka-ratalna.pl Moim zdaniem korzystna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze LendOn? Sama teraz zastanawiam się czy nie wspomóc sie drobną pożyczką z LendOna na święta. kieydś już brałam od nich pożyczkę - z jakiś rok temu. i byłam bardzo zadowolona. wydaje mi się, że warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wzięłam pozyczke na stronie ---> www.naremont.pl Bez zbędnych formalności, kasa w 20 minut na koncie. Idealna na tego typu potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepsza oferta ma Profi Credit. Oprocentowanie nie wysokie. Co do terminów spłat można się dogadać. Obsługa bardzo pomocna i profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie bardzo była pomocna pożyczka w Ferratum Banku. Też brałam przy okazji remontu. Liczył się czas, więc fajnie że tu jest szybko i mało formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glenn1
Do 2000zł pożyczka w lendon jest darmowa https://www.lendon.pl/ Tak samo termin spłaty jest bardzo na rękę więc warto się z nimi skontaktować. Można na nich polegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×