Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakrecona1234111

Npisać do jego byłej czy nie

Polecane posty

Gość zakrecona1234111

Witam , od przeszło 4 miesięcy jestem w zwiazku z 14 lat starszym facetem , od 3 mieszkamy ze sobą. On przeprowadził się do mojego miasta w lutym , Wczesniej miał narzeczona , <4,5 roku byle ze soba> no ale od kad sie przeprowadzil widzieli sie 2 razy <(do rozpoczecia naszego zwiazku) , teraz juz sie w ogole nie widuja , czesem ona zadzwoni lub napisze ale odnosnie łaczących ich kredytów . czasem napisze mu ze "teskni, ale szkoda ze tylko ona" teoretycznie oni nadal sa ze soba , on nie powiedzial jej o mnie ani o tym ze juz nie chce z nia byc ., no ale tez jak to on uwaza ten zwiazek sam sie rozpada bo nie spotykaja sie , nie gadaja ani nic... chce aby jej powiedzial ze tu koniec , ale on mowi ze nie zrobi tego ze nie jest gotowy , ze chce przeczekac , to samo sie zakonczy . co o tym myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Myślę że to facet który lubi z kwiatka na kwiatek.Dziwi mnie że znasz sytuacje i godzisz się mieszkać z kimś kto ma nieuregulowane sprawy.To że mieszkasz z nim o niczym nie świadczy, w każdej chwili może Cie olać.Pewnie tak będzie gdy się usamodzielni w nowym mieście.Chyba nie wierzysz w to ze mozna tak skreslic wszystko zwłaszcza że podobno spłaca kredyne z narzeczoną?! Myśl logicznie - co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żenujące
Miało być spłaca kredyt. przepraszam zle wpisałam litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Zgadzam się z opinią "jakie to żenujące".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro definitywnie nie zerwał tamtej znajomosci to ona nie jest jego byłą,ona nie wie o Tobie i dlatego nadal kontaktuje sie z nim A wogóle nie rozumiem na co on czeka ? aż się samo rozwiąże? ale co ? co ma sie samo rozwiązać? no chyba,ze jego 'była" jest wróżką i sama wpadnie na to ,ze "Twój " facet jest w nowym zwiazku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×