Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

praca w rodzinnej firmie

Polecane posty

Gość gość

dziewczyny czy ktoras z was pracuje u rodzicow/tesciow/rodziny? ile godzin pracujecie,co robicie i jakie wynagrodzenie otrzymujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabym tak pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam!!!!!!!!! później przyjdzie co do czego jakiieś rodzinne sprawy, jakieś niedomówienia i przekłada się na pracę i wiele innych negatywów, wiem bo doświadczam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma pracuje 4 godziny w sklepie ojca dostaje 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

mój mąż pracuje jako kierownik, menadżer, robi wszystko od A do Z. praca po 14 h dziennie, duza odpowiedzialnosc, zarządzanie ludzmi, zamawianie pakietow itd... dostaje od rodzicow (właścicieli) UWAGA 3500 zł, gdzie u obcego dostawałby za porównywalny czas pracy 7000 zł. dlatego NIE POLECAM pracowac w firmie rodzinnej. duzo obowiązków, a obcemu zapłacą więcej niż swojemu. jest to żałosne i w moich oczach bardzo stracił, gdyż jawnie daje sie DYMAĆ rodzicom na kase!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie "daje się dymać" tylko pomnaża majątek który odziedziczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No właśnie kiedyś jakaś cześć będzie należeć do niego a ty pewnie będziesz chętna na ich majątek. Tak to już jest, ze w rodzinnej firmie cały czas się inwestuje. Tez mam rodziców, którzy od lat prowadzą firmę i pracuje za najniższa krajowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

No właśnie kiedyś jakaś cześć będzie należeć do niego a ty pewnie będziesz chętna na ich majątek. Tak to już jest, ze w rodzinnej firmie cały czas się inwestuje. Tez mam rodziców, którzy od lat prowadzą firmę i pracuje za najniższa krajowa. 

Będzie należeć albo nie będzie różnie bywa. Może swój majątek pomnaza ale jako mąż działa na szkodę swojej rodziny a niestety rodzice często na stare lata zapominają o tych nagdodzinach i potrafią nieźle namieszać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg

Nie będzie czego odziedziczać niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Różnie z tym dziedziczenie, moj mąż po politechnice zamiast zdobywać uprawnienia itp pracował razem z ojcem w stolarni,trwalo to około 5 lat. Potem wrócił jego brać z Irlandii i zaczął być z zadowu  tam dyrektorem, ojciec nie reagował. Mąż odszedł, teść zmarł i kto ma stolarni z nowym sprzętem? Oczywiście brat. Miał niby spłacić męża, ale nie ma biedny z czego. Formalnie stolarnie odziedziczył steściowa z synami, gdzie swoją część przepisała na brata męża, więc mój mąż ma nikly udział zarówno w domu jak i stolarni. Nie polecam wspierania niepewnych rodzinnych biznesów. Koledzy męża maja swoje firmy a on jest na etapie pracy u nich i zdobywania kwitow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×