Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktosia83

virtual z dwoma samcami

Polecane posty

Gość Kiccurek
Ej albo piszmy tutaj bo na e mailach trzeba bylo by do wszystkich pokolei pisac a tak yo to tu bedzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobna39
ostatnio byłam w klubie w takiej miniówce, że majtki mi było widać jak nieskromnie usiadłam :) ale sie gapili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalmil
spieszy sie do szczytowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia83
A więc wybraliśmy się do klubu... My trzy i trzech samców... Panie pokażą się w jakichś kreacjach??? :P Jeśli chcą to foto pod znany adres :D Siedzimy, gadamy, pijemy i tańczymy... Mamy piękną lożę w ciemniejszym zakątku klubu... Dziewczyny poszły na parkiet a ja zostałam z samcami przy stoliku :P Naprzeciwko mnie siedzi michał (o ile pamiętam ;) ) Smyram go pod stołem nóżką... Czyjesz szpileczkę na swojej nóżce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
Czyscioch powrocil. Odbior ktosia pisze z komory wiec nie mam dostepu do swoich zdjec . Jesli chcesz sie mna podzielic z dziewczynami to sie nie krepuj. W koncu ma byc orgia. Mozesz tez im dac maila ;) clubbingiem sie nie paralem bo jestem rockowa bestia . Ale darkroom sex party brzmi zasmaczyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiccurek
Ubralam sie w szpilki i kabaretki ( takie rajstopy sexy) a na kabaretkach byla minowka ktora ledwo zakrywala moj zgrabny tyleczek, ktory tylko czekal az ktos go poszrpie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobna39
Kiccurek wyszło na to, że razem poszłyśmy tańczyć ;) I to ma być przygoda z facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalmil
chetnie poszarpie twoj tyleczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobna39
ja jestem drobniutka 153 cm tylko i zawsze na danse idę w mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia83
to chwilowe :P Może niech teraz czyścioch coś napisze :) Za chwilę jedna samica, później michał i druga samica :) porządek musi być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiccurek
Seksownie krecialam tyleczkiem na srodku parkietu az poczulam jak ktos podchodzi do mnie i bierze mnie od tylu.... Po czym podnosi moją krotką mini i zaczyna mnie mocno klepac przy tym szpecac mi do uvha zboczone swinstewka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
A ja z wami dziewczyny stu kilowy lew parkietu . Lekko ciachniety. Mala ilosc alkoholu powoduje u mnie permanentne zesTywnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaciemniony kąt, ale ja widzę i obserwuję takie chwile... chwile, które pozostają w pamięci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiccurek
No to historia sie troche zmieni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalmil
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobna39
lubię ostro tańczyć na srodku parkietu nawet sama, a rzadko zostaje na nim sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
Biore w tango kicie i drobniutka .i zapraszam do lozy bo zostawilem tam ktoske. Ale moi kumple mi jej pilnuja. (o naiwnosci) juz im pewnie robi dobrze bucikiem pod stolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiccurek
Alle fajnie bylo by dac komus poszrpac tyleczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia83
Kiccurek, widziałaś maila??? :P Michale, Twoja kolej... :PPPPPP Dożuć coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobna39
panandtilt... to ja pewnie pod pachą bym ci się zmieściła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...robi. Widzę to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
Drobna jezeli pogo w mlynie sie liczy to ja tez lubie tanczyc . Ktoska jak ci idzie . Rizpielas juz ktoremus rozporek paluszkami stop . Jak tylko ty to potrefisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiccurek
Siadamy w lozy a ja okrakiem siadam tobie na kolana i zaczyam bawic sie twoim rozporkiem a drobniutka uwiada cie namietnymi pocalunkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalmil
chwilowo zaniemowilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia83
Stopa sięga coraz wyżej aż w końcu masuję krok mojego nowego kolegi... :PPPP W międzyczasie wracają dziewczyny z panandtilt, widzą co się dzieje... Siadają na kolanach u pozostałych facetów i... Jejjjjjj, mają takie krótkie kiecki że... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiccurek
Zaczynadz obmacywac cale moje gorace cialo nie omijajac zadnego kawalka .. Bylam nie posluszna i dajesz mi solidnego klapsa .. A ja coraz bardziej naciskam ja twoiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
Kicia tylko powoli .dwie dziewuchy plus widik ktoski zabawiajacej sie z michalem to spore wrazenia . Drobniutka .mozemy isc na bal przebierancow ja bede piratem a ty bedziesz mi siedziala na ramieniu. A poki ci glaszcze ci wewnetrzna czesc ud i delikatnie drapie. Ktoska . A tobie w myslach to mietole twoje jakze piekniste cycuszki. ( o cholera fantazja w fantazji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiccurek
Akcja sie rozkreca .. A ty zrobiłeś specjalny otwor w moich skąpych majteczka posadziles mnie na sobie i zaczoles energicznie mną poruszac w gore i w dól ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobna39
panandtilt... gdybym siedziała ci na ramieniu to byś miał bliżej co innego robić niż mnie głaskać... a już tak szczerze to za papugę nie mam zamiaru robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panandtilt
Michal a ty nie zaniemawiaj ktosia to kawal dojrzalej soczystej brzoskwinki. Nic tylko sie wgryzc i saczyc sok. Ktoska podzielilas sie . Czy zachowalas mnie dla siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×