Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość 7

Jaki rozmiar kombinezonu na siedmiomiesięczne dziecko

Polecane posty

Gość gość 7

Jaki rozmiar kombinezonu na 7 mcy? Mam taki z metką na 9m ale za ciasny. Kupić na 80cm czy 86? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmiar większy niż teraz nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 7
nosi 74 ale na styk i powoli na 80 przechodzimy. Czy to znaczy że 86?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup 86, to taki czas że dzieci bardzo szybko rosną i nawet się nie obejrzysz jak 80 będzie za mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 7
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko jedyna. Dla 7 m dziecka na 86??????? Moja ma 1,5 roku i na 86 kombinezon jej kupiłam. To za rok Twój będzie miał na ile? Na 104? 86/92 to rozmiar przeciętnego dwulatka przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tez ma 7
mesiecy i kombinezon na 86. Ubranka nosi 80. Troche luzny ten 86 ale przynajmniej jest mu wygodnie i wiem ze starczy do konca zimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podniecajcie się dziecko rosnie szybko do roku, później zwalnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tu sie podnieca? I co skoro moj syn ma 8miesiecy i taki rozmiar to mam mu kupic mniejszy bo za rok bedzie chodzil w dla dwulatka? Jaki bedzie potrzebny za rok taki kupie a teraz kupuje taki zeby bylo mu wygodnie. Ten na 12 miesiecy tez juz sie nie miesci. Jest strasznie dlugi a chudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle, ze ty powinnas wiedziec najlepiej jaki rozmiar bedzie dobry na twoje dziecko. Rozmiar rozmiarowi nie rowny wiec najlepiej zmierz. Moja 9 miesieczna corka nosi niektore rzeczy na 6 miesiecy jeszcze bo wydaja sie tak samo duze jak na 9 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie. patrz tak żeby był luźny. moja ma 8 miesięcy. dostałam kombinezon na 4 i teraz jest na styk więc będę musiała kupić większy. a w body 62 jeszcze sie mieści i są ok. spodnie, bluzki i bluzy niektóre też ma na rozmiar 0-3miesiące i są dobre. za to już sweterki na 74. dlatego nigdy nie patrzę na rozmiar a na wielkość ubranka. kurtke teraz jedną ma na 74 a druga na 80 i obie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie duży dzieciaczek. No ale jak tak rośnie to kupuj taki, żeby był wygodny i żeby nie był na styk. Co do wielkości dziecka to dla mnie kosmos :D Moje z kolei są z tych mniejszych modeli i 20 miesięczna córa lata w kurtce 80- no w porywach do 86 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×