Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 16 lat i jestem w ciąży

Polecane posty

Gość gość

z mężczyzną starszym, ma 30 lat,znamy sie od roku, nic mu nie powiedziałam, nikt nic nie wie, co robic? Co radzicie? Boje sie, ze mnie rzuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mów nic nikomu...Może się nie wyda...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i na pewno rzuci, trzeba było myśleć przed nie po bo już za późno, co za średniowiecze z tą młodzieżą a jemy grozi więzienie za uwodzenie nieletniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna dymac 15latki i starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie uwodzenie ? dziewczyna może uprawiać seks prawnie i sama chciała seksu facet co najwyżej może płacić alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 lat skonczone i moze seks uprawiac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz mu, ucieszy sie, zaadoptuje ciebie i dziecko przy okazji.Glupota ludzka nie zna granic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 latek jest dla dziewczyn bardziej atrakcyjny niż rówieśnik jest nawet temat 23 latki co poleciała na 35 latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No seks może uprawiać nawet 12-latka, ale jak wchodzi na nią stary cap to jest to obleśne i niezgodne z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezgodny z prawem jest kontakt intymny z osobą ponizej lat 15, nieznajomosc prawa szkodzi tępa babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety lecą na starszych to do kogo macie pretensje. Dziewczyna chciała to zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezgodny z prawem jest kontakt intymny z osobą ponizej lat 15, nieznajomosc prawa szkodzi tępa babo Już widzę r****cze nastolatek (ci faktyczni i ci co by chcieli) się zebrali :D za 16-latkę też można beknąć gamoniu. Co to w ogóle jest, 15latki i te ciut starsze g***o wiedzą o życiu, na byle co polecą a są traktowane jak dorosłe? Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już sfrustrowana stara baba co nie może już się odezwała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% prawdy napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta chce starszego - ok facet chce młodszej - źle Heh jak zwykle kobiety stosują podwójne standardy hipokrytki niczego innego się nie spodziewałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty na tym zawsze źle wychodzisz, biedak, k****, co by nieletnie r****ł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same mając naście lat tak robiłyście a teraz jak już faceci was nie chcą to uważacie, że to złe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilulilu
Po pierwsze to mu o tym powiedz, że zostanie tatusiem. Jak zareaguje jeszcze nie wiesz, może nie będzie tak źle :) Między Wami jest różnica 14 lat, to nie koniec świata, mam porę sąsiadów miedzy którymi różnica wieku to przeszło 20 lat i są wzorem kochającego małżeństwa. Z doświadczenia - mam mężczyznę starszego o 15 lat. Poznaliśmy się gdy miałam lat 18 (nie dużo więcej jak Ty teraz). Obecnie mieszkamy ze sobą już 4 lata, za rok planujemy ślub. Nie słuchaj tych wszystkich "idealnych" którzy na związek patrzą szablonowo. Jeśli ludzie się kochają, wiek nie odgrywa znaczącej roli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci jak nas najbardziej chcą, ba, zamężne jesteśmy a i na seks układ nie byłoby problemu, ale to prawda, wiele nastolatek podstarzałe h*jki wykorzystują lub chociaż o tym marzą :) Tylko co w tych nastolatkach jest... Rysy twarzy łagodnieją po 20 roku życiu i rozumu też przybywa, patrzy się co koleś sobą reprezentuje, ma. Niektóre małolaty polecą na takie g***o chcące je tylko w******ć byle zwrócić uwagę na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne wiek nie ma roli :D Czyli twoim zdaniem facet który nawet ma 50 lat może się też żenić z 16 latkom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilulilu
Między autorką a jej facetem jest różnica 14 lat, a nie 34. Pisz na temat, a nie mędrkuj. Chyba, ze masz jakiś problem i chcesz go poruszyć? Co do Twojego pytania nie mam zdania, ja mam mężczyznę starszego o 15 lat i z tego doświadczenia mogę skorzystać i wyrazić jakąś opinię. Jak czegoś nie wiem, o tym nie piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puszczają się siusiumajtki, a potem płaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilulilu Mi nie chodzi o jej temat ! Tylko o twoje debilne twierdzenie iż wiek nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję facetowi. Chciał sobie bzyknąć młodocianą d**ę a tu bach! niespodzianka...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha, a pewnie ten 30-latek specjalnie wzial sobie sikse, ktora nie bedzie myslec o dziecku - co za ironia losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak padają słowa o małżeństwie czy poważnym związku to trzeba wpierw zapytać przyszłą mamusię, czy z tym mężczyzną łączy ją jakikolwiek związek uczuciowy czy to było przelotne bzykanko...Wspólna przyszłość wchodzi w grę chyba tylko w pierwszym przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, że kobiety pragną starszych facetów i to się nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha...Ten 30-latek z pewnością myślał o małżeństwie z tą małolatą kiedy ją bzykał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie mial dwa bobasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×