Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 go艣膰

Mam pytanie czysto matematyczne

Polecane posty

Go艣膰 go艣膰

Je偶eli 30g kosztuje 2,40 to ile kosztuje kilogram :D Oto jest pytanie. Czy jeste艣 w stanie odpowiedziec na nie? ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
pomo偶e kto艣?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie cierpie swiat
80

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
a dlaczego a偶 tyle?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
tak, ja jestem w stanie odpowiedzie膰. To nie jest trudne.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie cierpie swiat
sorry 8 nie 80

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
nie 8 to za ma艂o :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
policzy kto艣 jeszcze?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie cierpie swiat
90g to 7,20 pozostaje 10g czyli 2,40 dzielac na 3 daje 80gr czyli laczny wynik to 8

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
2,40 podzieli膰 przez 30 i pomno偶y膰 przez 1000, bo kilogram ma tysi膮c gram贸w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
A co kosztuje 80 pln za kg?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ale 1kg to 1000g. wiec wychodzi 80z艂.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie cierpie swiat
czyli pierwszy wynik dalam dobry.je..b..ly mi sie gramy i kilogramy:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
a kto zgadnie co chc臋 kupic? ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
80 z艂 z proporcji 30 g------2,40 1000g----X X r贸wna si臋 1000 razy 2,40 podzieli膰 przez 30 r贸wna sie 80

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
dzi臋ki wielkie za podliczenie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie cierpie swiat
kalkulator?:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Bo偶e sk膮d w Was tyle m膮dro艣ci? :D jak to robicie 偶e potraficie tak liczyc? dla mnie to czarna magia, powa偶nie! :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
pierw narzekaja ze matura z matematyki jest a potem nie umieja obliczyc prostej rzeczy tepoty

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
a tez najprosciej jest tak polioczyc 1000/30*24=80

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Ej co wy pieprzycie. 2,40 : 30 = 8 gr to 1%, 8 x 100 = 800 groszy = 8 zl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie cierpie swiat
albo moim sposobem.to tzw.delibizm matematyczny:Pwyliczyc umiem ale swoja metoda albo wyliczylam ale nie umialam powiedziec jak:Dlicze w glowie bo na wzorach sie znam.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie cierpie swiat
to w koncu gramy czy dekagramy?:O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
8 z艂. co za ludzie,jakie 80 z艂? :O policz 8*0,3

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie cierpie swiat
juz sie przuez was naprawde pogubilam.8

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
Autorko No ja zada艂am pytanie co kosztuje 80 pln za kg? Ciekawa jestem, zdrad藕 tajemnic臋. Jaki艣 ser, kosztowny, kawior lichy?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰
ale 2,40 kosztuje 30 g a nie 30 dekagram贸w! dekagram to 100 gram, za 100 gram p艂acisz 8 z艂 Boze :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×