Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćWdom

Strony typu dodamyoferty pomoc

Polecane posty

Gość gośćWdom

Macie doświadczenie ze stronami dodającymi po sto ogłoszeń za opłatą? Przetestowałem: ofertybezposrednio.com oraz dodamyoferty.pl i to wielokrotnie. Nie przyniosło żadnego odzewu poza jakimiś reklamami. Czy to działa, macie swoje typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat korzystałam z dodamyoferty.pl i bylam zadowolona, odzew był spory i to z różnych portali (nie tylko że otodom czy jakieś wielkie). zadzwonił nawet pan z innego miasta bo przeglądał jakąś swoją miejscową stronę internetową - ogłoszenie dodane właśnie przez dodamyoferty.pl. Oczywiście zależy to też od atrakcyjności Twojej oferty - nie ma co liczyć na cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody2122
Sprzedając swoje mieszkanie natknąłem się na stronę www.generator-ogloszen.pl, w sumie skorzystałem z ich oferty i byłem zadowolony! Miałem sporo telefonów dzięki temu, mieszkanie jednak sprzedałem...siostrze:) reklama była bardzo dobra więc polecam ten portal. Ogłoszenie dodaje się na ich portalu jeden raz( wypełnia się formularz oraz dodaje zdjęcia) a oni dodają je na wszystkich portalach typu domiporta, gratka, itp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki że tak piszesz o tym ggenerator-ogloszen.pl bo ja właśnie dziś podjęłam decyzję że skorzystam z ich usług, bo dużo fajnych opinii o nich słyszałam. Na fejsiczku też już polubiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×