Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

imie LUDWIK

Polecane posty

Gość gość

podoba wam sie mam dla synka do wyboru ludwik, lucjan i leon najbardziej podoba mi sie ludwik znacie jakiegos ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam jednego małego ludwika. Ile razy go widzę tyle razy mam ochote spuścić mu łomot :o strasznie podły gówniarz :o dzieci w przedszkolu wołaja na niego fairy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam, cytrynowy albo miętowy...moje dwa ulubione. A tak serio to imię kojarzy się jednoznacznie z płynem do naczyń, więc jak dla mnie odpada w przedbiegach. Pozostałe tez są okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tych trzech imion wybieram Leona. Ludwik kojarzy mi się tylko z ojcem Rodzinki.pl :) Ogólnie nie jest najgorsze, ale jak go zdrabniać dla małego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludwiś. po angielsku luis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie mieszkacie w PL to ok, ale w Polsce Luis będzie brzmiało pretensjonalnie... a Ludwiś, Ludwiczek...no nie wiem, mnie się nie podoba, ale to twoje dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalne imie,nawet oryginalne teraz.Znam w wersji Luis-w wielu krajach popularne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luis-.Louis-Luigi---Ludwik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludwiku Dorn! Sabo! Nie idźcie tą drogą! - to moje pierwsze skojarzenie po płynie do naczyń. Ty też nie idź tą drogą, jeśli nie chcesz skrzywdzić dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos ten ludwik mi nie podchodzi. Takie jakies nabzdyczone, sztywne I bez wyrazu. Lucjan juz lepiej a leon chyba najlepiej choc w doroslym zyciu to chyba ten lucjan najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludwik XVI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludwik kojarzy mi się z płynem do naczyń, ze starożytnością i grubym ludwiczkiem z kreskówki, którą miałam okazje oglądać będąc mała ;) absolutnie nie nazwałabym tak swojego synka.. Z tych trzech jedynie Lucjan jeszcze da się przeżyć.. Leon kojarzy mi się z reklamą soku i starym dziadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eteryczna12
imię mojego dziadka nigdy nikogo nie znałam o tym imieniu mnie sie podoba, oryginalne, i nieoklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiesznie będzie :D Ludwiczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zarazem słodko :D Mały Ludwiczek :D słodziutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lucjan to mój kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_2016
Witam! Minelo troche czasu ale jak w koncu dalas synkowi na imię?? Mnie sie Ludwik bardzo podobalo i tak mial sie nazywac nasz synek ale meza strach oblecial... :/ Troszkę zaluję, ze jednak nie nazwalam tak swojego synka. Teraz wszystkie imiona sa tak oklepane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn to Ludwik. Ma dwa lata. Starsza siostra mówi do niego Luluś. Reszta rodziny nie zdrabnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra szczerze mówiąc. Mój teść mówił na naszego synka w żartach Ludwik, Ludwiczek. Miałam ochotę czymś rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Aleksandra i Ludwika
Witajcie :) Również mam syna Ludwika , Ludwiś ma 10 miesięcy . Imię dla niego wybrał mój mąż i świetnie do niego pasuje :) Faceci i dzieci mówią do niego Ludwik ale ciocie wszystkie zdrabniają Ludwiś albo Ludwiczek:) dla mnie cudownie Lutuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludwik to jest płyn do zmywania naczyń. Daj mu na imie Fairy, też ładnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Ludwika

Mój synek to Ludwik. Mnie się podoba i idealnie do niego pasuje. Wyjątkowe imię dla wyjątkowego człowieka. Zdrobniale mówimy do niego Ludzik, Ludek.

Jeżeli komuś kojarzy się tylko z płynem do naczyń to współczuję ignorancji. Jest wielu sławnych, wybitnych Ludwików, np. Beethoven, de Funes, bądź w Polsce Ludwik Sobolewski😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnnnn

Ludwik to nie imię pochodzace od plynu, tylko plyn ma nazwe po Ludwiku, oczywistosc. Kiedy powstal ten plyn , bylo modne haslo "Ludwiku do rondla", ktore mialo znaczyc, ze nawet eleganckiemu panu Ludwikowi nie ubedzie, jak wyręczy zone w kuchni. Tak nazwano ten płyn, zeby zacecic mezczyzn do dzialania w kuchni.

Ladne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość Mama Ludwika napisał:

Mój synek to Ludwik. Mnie się podoba i idealnie do niego pasuje. Wyjątkowe imię dla wyjątkowego człowieka. Zdrobniale mówimy do niego Ludzik, Ludek.

Jeżeli komuś kojarzy się tylko z płynem do naczyń to współczuję ignorancji. Jest wielu sławnych, wybitnych Ludwików, np. Beethoven, de Funes, bądź w Polsce Ludwik Sobolewski😊

A mi kojarzy sie z Ludwig Buddensieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Świat według ludwiczka, rodzinka pl - z tym mi się kojarzy imię ludwik. A tak ogólnie to każde z tych imion jak do dziadka... Przynajmniej wg mnie. Ale jak tobie się podoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość iiii

Mój syn ma Ludwik . Obecnie ma 5 lat. Nie zaluje .Każdy mowi ze to imię idealne wpasowane do synka. Sam bardzo je lubi. Jest jedyny w przedszkolu jedyny na osiedlu. Towarzyski uśmiechnięty . Wszedzie go pełno zgodnie z opisem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×