Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Truskawkaa21

Zielona kawa a odchudzanie

Polecane posty

Gość Truskawkaa21

Dziewczyny znajduję coraz więcej tematów o specyfikach na bazie zielonej kawy, w necie jest masa informacji na ten temat. Zastanawiam się nad kupnem, nigdy nie stosowałam żadnych wspomagaczy w odchudzaniu. Czy jest ktoś może, kto stosował te tabletki i może napisać coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam zażywac dwa dni temu i narazie za wiele o rezultatach ci nie powiem a dodam na marginesie że cwicze po godzinie dziennie i dodatkowo nie jem słodyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz uwazac co kupujesz , upewnij sie , ze jest to 100% zielona kawa i tylko zielona kawa . Ja bralam przez pol roku , na poczatku nie zauwazylam zbytnio efektow , ale po ponad miesiacu stracilam apetyt i waga zaczela spadac , schudlam 12 kg. i to mi wystarczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A możesz mi powiedzieć gdzie swoją kupiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno pytanie,piszesz że ?stanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz kupic 100% zielona kawe w Costco i chyba tam jest najtaniej , lub w sklepach zdrowej zywnosci . Ja osobiscie przywiozlam sobie ziarna zielonej kawy z Jamaici .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze cos mi sie przypomnialo , ziarna zielonej kawy mozna kupic wszedzie , tylko jest problem ze zmieleniem , poniewaz te ziarna sa bardzo twarde , ale przynajmniej wiesz , ze jest to 100% zielona kawa , no i jest bardzo tania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja moja kupiłam w Costco,super że na ciebie działa ja potrzebuje zgubić około 8 funtów i to by mi wystarczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie ciesze , ze schudlam i stracilam apetyt , jak do tej pory to w ogole nic nie tyje , ale tak jak Ci napisalam na efekty musialam troche poczekac . W pierwszym miesiacu myslalam , ze to konmpletnie na mnie nie dziala , ale sie uparlam i dalam sobie jeszcze jeden miesiac , no doczekalam sie 12 Kg. mniej . Costko ma chyba najlepsza cene jezeli chodzi o tabletki zielonej kawy , ale 1pound zielonej kawy w ziarnach kosztuje ok $4 , wiec to sie najlepiej oplaca , tylko ze zmieleniem jest problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu POLACY nabijają kasę za produkt, który nie posiada certyfikatów naukowych lub medycznych. Należy czytać opinię naukowców i lekarzy. Produkt nic nie wart, ma nawet działania uboczne. Jedynym sprawdzonym środkiem na odchudzanie i spadek wagi to"MŻ" / mniej żreć/. Nic nie kosztuje a nawet pozostawia kasę w kieszeni. Własny przykład :waga 80 kg przy wzroście 1,65 - obecnie przy zastosowaniu "MŻ" - 68 kg. Trochę silnej woli i waga spada. Można regulować stopniowe chudnięcie np. pół roku lub rok. Życzę chętnym powodzenia. Nie nabijacie kabzy, ludziom którzy oszukują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat dosc duzo przeczytalam publikacji medycznych na temat zielonej kawy i nigdzie nie bylo napisane , ze jest szkodliwa , raczej przeciwnie , a poza tym jest to bardzo dobry oczyszczacz organizmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkaa21
ja tez czytałam opinie naukowców na temat zielonej kawy i nie było w nich nic zlego. Jedynie wyczytałam, że osoby z nadciśnieniem i chorobami serca nie powinni jej stosować. Dziewczyny a tabletki z zieloną kawą działają? Oczytałam się dość sporo, ale wole opinie osób które stosowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Truskawkaa21
Na mż schudłam z 78kg wzrost 165 na 64kg ale waga nie spada, a nie chce zmniejszać kcal, po co mi jojo, tyle męki, chciałabym tak z 8kg jeszcze zgubić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gooofnooooooooooo warta :) nie oszukujcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wrato byloby sprawdzić co ma Illy do zaoferowania, ja pijam bezkofeinową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żbiku_żbik
Wiem, że illy ma zieloną (mieloną) i bezkofeinową kawę. Ja pijam tylko od czasu do czasu i przyznam szczerze, że dużej różnicy w smaku nie ma, ale czy pomaga w odchudzaniu tego już nie powiem... Mój mąż jakiś czas temu zrzucał zbędne kilogramy i pijał przy tym kilka razy dziennie normalną kawę, czasami pozwalał sobie na mleczne cappuccino z ekspresu saeco i nie przeszkadzała mu w tym, żeby schudnąć... Najważniejsze jest przestawienie się na zdrowe i regularne jedzenie i trochę sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśśka1
Tak tak, najważniejszy jest ten zdrowy tryb życia. To pomaga, ale jak ktoś ma taką nadwagę jak ja teraz - 17 kilogramów, to musi stosować konkretną dietę. a do tego sport, sport i jeszcze raz sport. a jeśli się nie uda to zawsze można się wesprzeć tabletkami na odchudzanie. Ja mam na oku dokładnie takie - www.skracaj.com/780e.html , i jeśli nie dm rady zrzucić tych 17 kilogramów do świąt, to skorzystam z tych kapsułek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×