Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sylwester bez majtek

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre ale w wąskim gornie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o co biega? Chcesz szybko dawać duupy każdemu kto Cię do tańca poprosi? Faktycznie, ściągnięcie majtek zajmuje trochę czasu, a czas to pieniądz/seks👄🌼🖐️ NN PS: Gdzie idziesz na tego sylwestra, chętnie z Tobą zatańczę. Wklej tu link do foty, bo nie wiem czy jesteś warta grzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatniego sylwestra tak sobie w trzy pary urzadzilismy i juz zaczynamy w tym roku tak samo zrobic tylko teraz ma byc i bez biustonosza i wymiana partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozon Higgsa
Patrzę na tą Klaudię Szifer, ma 43 lata, trójkę dzieci. Męża od 11 lat. Dobra baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja patrze na Stalone ma prawie 60 iii.....mrrrrr :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii majtek .... w sylwestra nalezy przygotowac dwie pary majtek... stare miec na tylku, a nowe dyskretnie schowane... po polnocy zmieniamy gatki stare na nowe.. stare wyrzucamy przez okno ;) ... na szczescie :D nie nalezy zapomniec o pieniadzach ... panie chowaja przy cycku, panowie przy tylku;) .... na szczescie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozon Higgsa
Proponuję te stare zaprawione w tańcu majtki rozdać charytatywnie tym panom, którzy się na nic się tego wieczoru nie załapali. Zawsze to jakaś osłoda przy waleniu konia nad ranem, 1 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego zaraz rozdac.... niech sobie chodza pod oknami i szukaja :P:D..... jest to jakas forma zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nalezy zapomniec o pieniadzach ... panie chowaja przy cycku, panowie przy tylku ;) .... na szczescie :D ­ Żeby było bardziej szczęśliwie, przed udaniem się na spoczynek pan wyjmuje kwotę którą pani miała ukrytą w biustonoszu, a pani wyjmuje to co znajdzie u pana w gatkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozon Higgsa
Zupełnie nie znasz męskiej wrażliwości. Dać, podarować od serca z błyskiem w oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smu, bardzo sluszna uwaga... ale pod warunkiem, ze pan ma nie byle co schowane ;) * dac.. podarowac.. z blyskiem w oku.... o tej godzinie przewaznie sie wszystkim oczy blyszcza... :D ale dlaczego jestes za pojsciem na latwizne... czy nie lepiej stanac pod oknem i poczekac, az panie wyrzuca majtki za okno :) ... i wtedy zapolowac na atrakcyjna zdobycz :P:D ... podobno mezczyzni to lowcy 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozon Higgsa
Łowcy ,ale nie padlinożercy Droga Pani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kiedy majtki damskie sa padlina ;) .... zaczajenie sie pod oknem.. potem szybka reakcja na frunace po sylwestrowym niebie majteczki... podskok z wyrzutem reki.. chwyt zdobyczy ;) ... no przepraszam.. czyzby to nie bylo polowanie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozon Higgsa
Zdecydowanie wolałbym taką sytuację: Piękna dama żegna się ze swoim towarzystwem, wychodzi w towarzystwie swojego partnera, z którym przyszła, ale temu jednemu panu , na którego tak patrzyła wsuwa dyskretnie w dłoń swoją bieliznę całująć niby w policzek na pożegnanie ale bliżej ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm... moze byc... troche niemrawy ten scenariusz... ona wychodzi ze swoim partnerem... caluje sie z innym.. jej partner tymczasem trzyma reke w kieszeni, bo tam ma cichcem schowane gatki partnerki innego partnera... ona caluje obcego, podczas gdy jej partner udaje, ze szuka chusteczki wciska glebiej swoja zdobycz... eeeeeeeee... nie mam w tej chwili czasu na obmyslanie scenariusza zdobywania majtek ;) ... pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do eleganckich i subtelnych kreacji z delikatnych materiałów od zawsze zdarzało się nawet bardzo porządnym paniom rezygnować z bielizny. Żeby nie zakłócać linii bioder żadnym odciśnięciem paseczków. Tyle że za nic nie przyznawały, że nie mają nic pod spodem, tak zresztą jak nikomu nie przychodziłó o to pytać. Zostawał po prostu podziw. A teraz fotki nawet nie tylko paparazzich ale z czerwonych dywanów często pokazują takie, zaplanowane najczęściej wpadki i się spopularyzowało nie tylko taki strój ale również otwarte jego komentowanie. W moim towarzystwie w whyniku żartów i rozkręcania atmosfery zwykle panowie znajdują sposób żeby na imprezach nakłonić panie do zdjęcia choćby części bielizny. Wtedy zagadki którą, niedowierzanie, sposoby na potwierdzanie - sprawdzanie przez swojego chłopaka lub śmielsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz panie chodzą w sukienkach bez stanika i majtek.Lepszy wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam inne wrazenie... wydaje mi sie, ze bardziej interesujace i dzialajace na wyobraznie jest to co ukryte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jest przecież ukryte pod sukienką. Moja laska kiedyś zdjęła stringi spod sukienki jak zobaczyła jak są widoczne w ostrym świetle. Rzeczywiście na fotkach w tych stringach wyglądała zdecydowanie nieprzyzwoiciej niż potem bez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż sylwestrowy
Moja panimjuż od wielu lat nie zakłada majtek na taneczne imprezy. Wie,mże tomnajlepszy sposób, żeby zapewnić moją aktywność :-) Obowiązuje eleganckacsukienka, pończochy ibszpilki, nic więcej. Zresztą każda dama wie, że do sukni majtki są niestosowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesteście dziecinni z tymi majtkami, zapominając o najważniejszym: c**a potrzebuje świeżego powietrza jak ryba wody. Przeciąg jest niezbędny by się nie zapociła i nie śmierdziała później śledziami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo jak zepsóty penknienty salceson..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od wielu lat sylwestra spędzam bez bielizny,to taka noc gdy zakładam obcisłą sukienkę często z mega dużym dekoltem i sporym rozporkiem.Wiele razy po północy ściągam pończochy i do rana bawię się tylko w sukni i szpilkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żigolak
Jak w większym to polecam Sylwka bez gaci w termach w Białce Tatrzańskiej. Super impreza coroczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozon Higgsa
Dzięki takim jak Wy Furagin jest już bez recepty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah tam gadanie:) bardzo fajnie jak pod laski nic nie zakładają:) i nie koniecznie to widać:) ale.......w tańcu bywa miła niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie tylko ide na sylwestra bez majtek ale na kazda impreze odtego czasu jak mialam problemy szybko sciagnac majtki gdy on chcial mnie od tylu na stojaco posunac mialo to byc szybko i ostro na calego bez kondona i nic z tego nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobna39
ma sylwestra założę majtki i rajstopy, za krótką sukienkę będę miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×