Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy w tym przypadku jest możliwość zapłodnienia

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, współzyłam dziś z moim facetem, i podczas zmiany pozycji zauważyłam że w prezerwatywie jest trochę białawego płynu, (w zbiorniczku i na końcu), jeżeli podczas stosunku przerwatywa mogła się zsunąć, to jakie jest prawdopodobieństwo ciąży w tym przypadku i jakie, jeżeli podczas pieszczot na palcach mógł mieć na palcach preejakulat lub spermę? Dodam, że biorę tabletki anty, zawsze regularnie. (wiem, ze pewnie będą pytania po co mi tabletki i prezerwatywa, ale to przecież moja sprawa...) I jeszcze jedno pytanie: po każdym współżyciu boli mnie podbrzusze po lewej stronie, nie wiem już, jak temu zaradzić... Proszę o mądre, nie złośliwe odpowiedzi i o rozwianie mojego niepokoju... Dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak natury stąd ból podbrzusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest możliwe abyś była w ciąży!!!! ból brzucha podczas stosunku może być objawem endometriozy, a to choroba przewlekła, która utrudnia zajście w ciążę (także planowaną i chcianą;) ) niepotrzebnie się nakręcasz na ciążę. Naprawdę starając się o dziecku nie tak prosto zajść w ciążę. Ja używam tabletek antykoncepcyjnych już 15 lat, z przerwami na dwie planowane ciąże. Wiele razy zapominałam wziąć tabletkę, przyjmowałam wiele leków (byłam przeziębiona), wymiotowałam, miałam biegunki i w ciążę nieplanowaną nie zaszłam! Nawet gdy przestajesz brać tabletki to przez pierwszy miesiąc organizm reaguje tak jakbyś brała i dostaniesz miesiączkę dokładnie jakbyś przyjmowała tabsy. Dopiero po miesiącu organizm zaczyna dochodzić do siebie, jak nie dłuzej;) niepotrzebnie się nakręcasz i stosujesz tyle antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ból podczas stosunku może także powodować choroba jajników, torbiele, cysty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź! :) Tabletki przyjmuję od ponad 11 miesięcy, nie przyjmuję żadnych innych leków, zawsze o tej samej porze i nie zapominam o żadnej. Jestem straszną panikarą i nie moge uwierzyć, że "no jak to, tak bez gumki, i już?" Jeszcze się nie oswoiłam z tabletkami, zażywam je, poniewaz się leczę, a współżyję od niedawna i stąd taka niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i zapomniałam dodać, że przecież są przypadki, gdzie zawiodły tabletki, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz spokojna jak się nie będziesz bzykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie bzykam. Ewentualnie współżyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile ty masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki biore 2 lata. Od roku te same midiane. We wrzesniu troche zaczelam kombinowac zeby nie mieć okresu na wesele czyli wzielam ok 25 tabletek. Potem ok 8 dni przerwy i znow nowe opakowanie.potem po przerwie ktora trwala ok 2 tyg zaczelam brac nowy listek ale tylko 9 tabletek z niego wzielam i od tygodnia nie biore. Dostalam na 2 dzien lekkiego krwawienia. Ok 10 dni temu 4 razy odbylam stosunek z finiszem w srodku za kazdym razem. Czy jest prawdobienstwo ze tak szybko po odstawieniu mozna zajsc w ciaze?? Kiedy zrobić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×