Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile miesięcznie wydajecie na mleko modyfikowane

Polecane posty

Gość gość

jakie to jest mleko i w jakim wieku jest dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wydaję wcale, na żadne mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmię piersią i dokarmiam mlekiem z butelki. Właśnie wczoraj zakupiłam mleko - Bebilon 1 NUTRICIA 1200g 6 opakowań za 310zł, ale wiem że wystarczy mi to na ok. 4 -5 miesięcy. Czyli na miesiąc wyjdzie ok. 80-60zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
120-160zł. zależy ile je. ale zazwyczaj 3-4puszki miesięcznie. dziecko prawie 8miesięcy. mleko NAN (40zł puszka 800g)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad wiesz ze na 4-5 miesięcy ? nei wiesz jaki apetyt dziecko będzie miało za miesiąc czy dwa,mój na poczatku jadł 8 razy na dobę po 60-90ml potem wiadom ocoraz wiecej ale karmilam piersią :) a nie sztucznym swinstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:58 - nie rozumiesz pytania? karmienie piersią mózg Ci wyżarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babydream rosmana w 3 miesiacu zycia dziecka około 128zł. 8puszek pól kilowych szło ale mój synek ważył 2raz tyle bo sie rodzil 5kilo, byl wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby mój synek był mniejszym dzieckiem to by szło puszek 5-6. tak mysle ze babydream rossman to najtansze mleko w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mleko gerber 2, syn 6,5 miesiąca. na miesiac kupujemy ok 8-9opakowań, czyli jakieś 100 zł. opakowanie ma 350g, w Rossmanie opakowanie nie całe 13 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 puszka Bebilon 800 gr starcza na niecały miesiąc, więc ok 45 zł miesięcznie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2013-11-13 18:58:48 [zgłoś do usunięcia] gość skad wiesz ze na 4-5 miesięcy ? nei wiesz jaki apetyt dziecko będzie miało za miesiąc czy dwa,mój na poczatku jadł 8 razy na dobę po 60-90ml potem wiadom ocoraz wiecej ale karmilam piersią usmiech.gif a nie sztucznym swinstwem xxxx a gdzie masz mierniki w piersiach ile mleka wyssało dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te karmiące piersią są wszystkowiedzące, nie wiedziałaś o tym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko 3 mc, karmimy Enfamilem puszka 800gr starcza na niecaly tydz czyli miesiecznie ok 250 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytane o mm a piszą kp hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat ja też karmię piersią ale mierników nie mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietam ze od 2-4 mca wydawalismy ok 400 zl (mleko NAN PRO HA) teraz ma 10 mcy zmieniamy mleko na NAN PRO wiec nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na poczatku ok 250-300zl na mesiac, mleko bebilon, jadl od kiedy skonczyl miesiac, teraz ma 14mies, 1 puszka na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×