Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie najlepsze mleko dla noworodka

Polecane posty

Gość gość
Poszukuję tanich pieluszek i mleka modyfikowanego dla mojego tygodniowego bobaska. Zastanawiam się jakie marki są dobre a zarazem tanie. Kto poradzi? http://mlekoipieluszki.pl/mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoki
Generalnie zawsze lepiej skonsultować się z pediatrą i karmić piersią dopóki to jest możliwe. Mój pediatra – Artur Luty doradził mi bebilon i to był dobry wybór. Dziecko jest karmione właśnie tym mlekiem i w ogóle nie mamy żadnych problemów żołądkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tirami su7
ja korzystalam tylko z mlek holle. niestety nie moglam karmic piersia, wiec zaczelam od poczatkowych mlek i potemkontynuowalam karmienie synka z nastepnymi. bardzo sobie chwale i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre jest również mleko HIPP biocombiotik 1. Używam i dziecko przyswaja je bez problemów z żołądkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgryk
Tylko mleko matki ma wszystkie, niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka substancje. Na szczęście nie brak producentów, które swoimi produktami są w stanie je zastąpić. Jednym z najlepszych jest mleko https://nuppi.pl/ i to nim powinnaś się zainteresować :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska7786
Teraz jest całe mnóstwo różnych rodzajów mleka do wyboru i czasem ciężko się na coś zdecydować. Ja nie mogłam karmić i pamiętam, że w szpitalu koleżanka z sali, która była już po drugiej ciąży poleciła mi Mleko pierwsze Humana. Postanowiłam je sprawdzić i okazało się, że ma na prawdę dobry skład oraz jest łatwo dostępne. Jeśli chcecie to możecie same sprawdzić tutaj https://humana-baby.pl/ . Moim zdaniem warto ponieważ u mnie sprawdziło się ono idealnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra kupuje Bebilon, bardzo chwali bo dziecko świetnie toleruje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, a wiesz może czy taka dobra cena na Bebilon w DOZie jest na każdą wersję? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o mleku Hipp? Producent zapewnia, że produkt jest dostosowany do potrzeb żywieniowych maluchów i jest ekologiczny (bez GMO). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Noska92 napisał:

A co myślicie o mleku Hipp? Producent zapewnia, że produkt jest dostosowany do potrzeb żywieniowych maluchów i jest ekologiczny (bez GMO). 

U nas się sprawdza - co prawda córka ma już ponad dwa lata ale nie chce innego mleka. My zaczynałyśmy od 2. Choć wydaje mi się, że mleko początkowe to powinno być skonsultowane z pediatrą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też podaję mojej Hipp bio Combiotik, nie mam żadnych zastrzeżeń, mała najedzona, nie marudzi, nie ma problemów z brzuchem. I fakt, to że produkty HiPPa są ekologiczne, co jest potwierdzone certyfikatem też mnie przekonuje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My jesteśmy na Bebilonie i sprawdza nam się najlepiej póki co, a w Dozie cały czas na promocji co też jest dobrą sprawą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×