Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie najlepsze mleko dla noworodka

Polecane posty

Gość gość
Czytać się tego nie da! Czy każdy temat dotyczący karmienia, mleka itp musi kończyć się obrażaniem matek które nie karmią piersią?? TO JEST ICH WYBÓR, czy nie mogły, czy nie chciały TO ICH SPRAWA. Matki polki, jeśli coś wam nie pasuje, nie wchodzcie tu, nie czytajcie tego. TAK! karmisz piersią jesteś wspaniała, lepsza od wszystkich a już na pewno jesteś lepszą matką!!!! ULŻYŁO???? A teraz wynocha z tego tematu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie mówię, że jestem lepszą matką ale daję dziecku coś najlepszego, specjalnie dla niego wyprodukowanego, zawierającego ludzki kod DNA. Nie zawiera kwasów DHA z alg morskich tylko naturalnie wyprodukowane przez mój organizm a tych substancji wspomagających jest koło 100 a nie jeden sztucznie doany kwas, który traci wartość w skutek niewłaściwego przechowywania, osadza się na ściankach butelki i nie wchłania się nawet w 50% ale pamiętajcie reklama dźwignią handlu. Też jestem po cc na zimno bez akcji porodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego kobiety które karmią piersią są wyzywane od Matek Polek ? wy wiecie co znaczy i skąd wzięło się określenie "Matka Polka "?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam babydream, bo jest produkowany w niemczech. Na poczatku byłyśmy na bebilonie, ale jak się dowiedziałam od znajomego (pracownik nutrici) jaki syf jest na produkcji, że przepłacam, bo to jest zwykłe bebiko (nikt tego nie kontroluje) i ze szczury latają tam i z powrotem to z miejsca wolałam znaleźć bardziej sprawdzone- niemieckie- źródło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam cc i dopiero w 4 dobie pokarm się pojawil. Zaczełam rodzic naturalnie ale poród niepostepował i po kilkudziesięciu godzinach cc. Ale kolezanka która rodził naturalnie aż do pełnego rozwarcia(u mnie nie postępowało) ,parła 3h i małego nie wyparła-zrobili cc i jak ja wychodziłam ze szpitala(ona rodzila dzień wcześniej ) to ona jeszcze leżała, pokarmu brak, zero. Ładowali jej metoclopramid na rozkręcenie, bardzo chciała karmic piersią. Ale co zrobić miała zagłodzić synka? Dawali bebilon i piers do ssania i tak w kółko. Laktacja ruszyła po 8-10 dniach dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] gość Nie rozumiem dlaczego kobiety które karmią piersią są wyzywane od Matek Polek ? wy wiecie co znaczy i skąd wzięło się określenie "Matka Polka "? X one są wyzywane od matek polek a nie od Matek Polek- to olbrzymia różnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakim prawem wy wyzywacie nas od debilek i egoistek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Enfamil, sprawdził się u nas, poza tym jest najsmaczniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipp bio.Lekarza nie pytałam bo dlaczego ma mi "polecać" mleko.Po 6-miesiacu przeszłam na babydream :) A karmiłam piersią do 8 skończonego miesiąca.MM dostawał tylko przed wyjściem(zawoziłam córkę do szkoły) i na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olamakar polecam Enfamil, sprawdził się u nas, poza tym jest najsmaczniejszy A próbowałaś wszystkich, że wiesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze mleko matki. A z mm kazde p9czatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he pewnie odbyła się degustacja mleka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo jak tak można napisać?? Żeby wiedzieć które jest najsmaczniejsze trzeba spróbować wszystkich. Pomijając już fakt że "najsmaczniejsze" to pojęcie względne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co myślicie o babydrem, bo się zastanawiam czy mleko z sieciówki jest ok. Na razie jesteśmy na Hipp comfort, ale brak kupek niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do karmienia piersią, to próbowałam z całych sił - herbatki, masaże, przystawianie - nic nie pomoglo i pokarmu było na dnie kieliszka od wódki, po 2o minutahc odciągania. Do tego po porodzie miałam odgniecione żebra i nie moglam siedziec ani lezec w sensownej pozycji do karmienia, co było dodatkową przeszkodą i nie ukrywam - poddałam się po 3 tygodniach walki. Pediatra w szpitalu powiedzial, że moge mu podawac każde mlego początkowe. Kupiliśmy bebiko bo wielu z naszych znajomych je kupowalo, do tego jako że jest to nutricia wiem jak jest produkowane (z pewnego źródła), więc w bajki o szczurach nie wierzyłąm. Niestety okaząło się, że był problem z kupką. Kupowaliśmy Nan i bylo ok, ale któregoś razu nie było w sklepie nan i mąż kupił gerbera. Okazało się, że malich dużo chętniej je pił a i kupki były bardziej regularnie. I tak nasz mały dtrwał do 6tego miesiąca i teraz pije greber2 i jest ok. Muszę dodać, że pomimo tego, że nie udało się karmić piersią maluch ani razu nie był chory, żadnej gorączki czy przeziębienia. Czyli nie tylko karmione dzieci piersią są zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babydream produkuje niemiecka Humana.Ma chyba najmniejszą zawartość laktozy z dostępnych mlek bez recepty.Jeśli sama nie wypróbujesz to nie będziesz wiedziała czy pasuje twojemu dziecku.Nie jest to żaden szajs.Poczytaj skład i porównaj z innymi ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babydream jest tanie jak barszcz bo zasrany nan kosztuje 2 razy tyle. nie wiem czemu wszyscy go nie uzywaja. u nas w miescie pelne półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogi, zaczepny gościu, tak próbowałam większości, bo ominęłam Bebiko i Babydream z Rossmanna :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczepna :P no wiecie co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po miesiacy juz nie karmilam corki piersia podawalismy jej NAN ale niunia mialam zaparcia i przeszlismy na GERBER. porzadne tanie mleko nie ma zadnych problemow z brzuszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojej 20 miesiecznej corci podama mleko z rossmana babydream 3 niestety nie smakowalo corci nic do tej firmy nie mam kosmetyki i pieluszki maja superowe i tanie polecam ale mleko nie sprawdzilo sie niestety corka pije Gerber dobre w smaku bo probowalam :) bebiko natomiast ma chyba najladniejszy zapach z wszystkich mlek dostepnych na rynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja podaje enfamil i faktycznie jest dobry i sycący,minely problemy z zaparciami.karmie także piersią mimo ze pokarmu mam już nie wiele, moj syn woli butelke niż piers i musiałabym mu ciagle swoje mleko odciagac laktatorem a na to nie mam czasu bo mam pod opieka jeszcze 2,5 lataka. I bardzo mnie irytuje,ze polskie kobiety sa takie płytkie i niekulturalne. Zawsze gdy pojawi się podobny temat zaczynają się popisy która to lepsza mama bo ta karmi taka a ta tak, bo ta rodzila sn a ta cc. To jest zalosne,zero szacunku do drugiej osoby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, wypowiadałam się już o tym na górze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam bebiko tanie i bardzo dobre nienarzekam jest swietne jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie chwałę hipp bebilon problemy z kupka i kolki, enfamil zaparcia megaaaaa a hipp ok ale ten łagodzący zaparcia i kolki, są tylko 1 potem kupiłam normalny hipp i używam do dziś, kupy super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjaen
Hej dziewczyny :) Poszukiwałam ostatnio tanich rzeczy dla maluszka, a przy dziecku to każdy grosz w portfelu jest na wage złota ;) Chciałam się wam pochwalić tą stroną http://mlekoipieluszki.pl/ to jest to czego każda z mam szuka, a mianowicie porównywarka cenowa, artykułów dziecięcych. Sama korzystam i wam też polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam Hipp corcia jest na nim od poczatku i nie mielismy żadnych problemów brzusznych ( kolek, zaparc itp) ma kwasy omega 3 i 6 probiotyki preabiotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka_mandarynka
Warto zerknąć na tę stronę www.mlekoipieluszki.pl dzięki niej można sporo zaoszczędzić - wyświetla ceny mleka w wielu sklepach i aktualne promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×