Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy wiecie o tym że forum Kafeteria umiera i coraz mniej ludzi tu pisze

Polecane posty

Gość gość
Wcale się nie dziwię. Bo coraz więcej tutaj chamstwa, złośliwości, dokuczania innym, wyśmiewania i wulgaryzmów, a znacznie mniej dojrzałej, sensownej dyskusji czy chęci udzielenia komuś jakiejś pomocy w jego/jej problemie. To jedyne tego typu sfiksowane forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze jedno, co mi się tutaj nie podoba. Jak są jakieś nawołujące do np. jakiejś agresji czy nienawiści wątki, to Admini nie zawsze je usuną mimo prośby. A jak ktoś pisze jakieś sensowne rzeczy, które komuś się nie podobają światopoglądowo, to to nawet nie daje się wysłać jako post. Jakaś dziwna moralność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie dokuczam nikomu tylko zawszę mówię prawdę, a mówienie prawdy to nie dokuczanie nawet jeśli brzmi wulgarnie i chamsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie......wulgarnie i chamsko :O nie mozesz normalnym jezykiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysli, ze wtedy jest bardziej przekonujacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczęłam tu wchodzić z nudów, gdyż ze względu na sprawy zdrowotne muszę leżeć plackiem w domu, moje wnioski są następujące : znaczna cześć piszących tu to analfabeci i nie chodzi tylko o ortografię, a pozostała część to wstrętni hejterzy, nie ma z kim rzeczowo pogadać, bo zaraz bluzgi, czytam te bzdury aby się pośmiać ot co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zamiaru decydowac to bylo pytanie :D widac.......nie mozesz :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu nie ma sie z czego smiac -- tragedia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co dokładnie ci się nie podoba że nazywam twojego boga i jego kapłanów w sukienkach g***ami? Przecież to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja prawda🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest moja prawda, ani moje widzimisię. Oprócz twojego i tysięcy innych bogów istnieje najwyższa prawda - obiektywność. Jeśli jej nie posiadasz to też jesteś dla mnie wielkim g.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O proszę, nawet już tutaj się zaczyna. Żadnych dobrych manier. Fubu, można być też szczerym bez używania chamskich i wulgarnych słów! Ja też jestem szczera, ale nie używam rynsztokowego języka jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coraz mniej, co rusz to nowych dziwolagów przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie przez takich jak ten, pozal sie boze, fubu :D kafe gnije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj ja jestem bossem tego działu i wszyscy tutaj są mi tu podlegli. Nawet jakby nikt tu się nie udzielał to ja nadal będę tu bossem. Nawet jak kafe już nie będzie ja nadal będę tu bossem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie mow , nie ma to jak sie w necie dowartosciowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Niestety, ale poziom tego forum jest ... żałosny. Może z 5-10% tematów coś wnosi, ale i tak zwykle pojawia się tam banda oszołomów, które skutecznie wszystko niszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt inny tylko wy tworzycie te forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już tu coraz rzadziej zaglądam bo normalnie MAM DOŁA - DEPRESJĘ po kafeterii przez te chamskie komentarze, albo tematy typu: "Te co miały cc są gorszymi matkami" "W PL nie ma pracy" i głupie kłótnie z wyzwiskami kto ma rację a zazwyczaj każdy po trochu... Normalnie próbujesz kulturalnie podac argumenty a głupi ludzie zaraz cię oczerniają i wyzywają. Idzie się wk****ić i zdołować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys wszystko bylo lepsze, na zasadzie "stare dobre czasy", a przed wojna to juz bylo ekstra fajnie ;-) zycie to ciagla zmiana, raz na lepsze, raz na gorsze. tak funkcjonuje swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×