Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szczere intencje czy nie

Polecane posty

Gość gość

Poczulem miete do dziewczyny, ktorej nie moge za nic wyczuc. Ostatnia wiadomosc od niej brzmiala... "Nie wiem co czuje. Tesknie za Twoimi pocalunkami, nie moge sie doczekac az bedziesz blisko i moze wtedy te uczucia nabiora ksztaltu". Nie zalezy mi na szybkim numerku. A to dziewczyna, z ktora pracuje i nie chce miec problemow w pracy jak wpakuje sie w cos... moim zdaniem prawdziwe uczucie nabiera ksztaltu zanim wyladuje sie w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze byc tak, ze zartuje... fakt. Zakladajac ze nie zartuje to czy tak moga wygladac szczere intencje czy raczej jest to proba zaciagniecia mnie do lozka? Pytam bo z osobami, ktore biore na powaznie nie lubie jak rzeczy dzieja sie zbyt szybko - wole sie im troche poprzygladac, spedzic z nimi troche wiecej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No weź się ogarnij :O Jak pisze że tęskni, to znaczy że naprawdę tęskni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMu niekoniecznie....moze chce go zwabić i bezwstydnie wykorzystać 😴 chłopak sie jak widac mocno nad tym pochyla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy by napisała: przyjdź do mnie na OZP i ostre rżnięcie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiemogęsięSkoncentrować
zaproś ją na romantyczna kolację np. do chińczyka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_M jakbys kobiet nie znał 😴 my tak brzydko nie mówimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. do chińczyka! smiech.gif- czemu do Chińczyka aa nie na turecki kebab?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestesmy w tym samym biurze w tej samej czesci miasta. Ona ma swoich znajomych, ja swoich. Spotkalismy sie tylko dwa razy tak zeby miec czas relaksu dla siebie - rozmawialismy glownie o... zwiazkach - ona tak te rozmowy kierowala. W koncu jak bylismy u mnie, pocalowalem ja, zszedlem na szyje, i troche innych pieszczot i jakims sposobem... odleciala. Mloda, 21-letnia dziewczyna. Nic innego nie zrobilismy. Powiedziala, ze probowala sie skupic na innych rzeczach, pracy, itp ale nie mogla bo jeszcze nikt jej tak nie calowal (potrafie sie zajac kobieta w lozku i wlasnie dlatego chce uniknac bycia tylko i wylacznie kochankiem bo praktycznie nie znamy sie nawzajem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź gościu uważaj :O Ja też kiedyś pocałowałem koleżankę z pracy w szyję, i kilkanaście miesięcy później była już moją żoną :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce schrzanic przez przypadek relacji miedzy nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×