Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wysoka gorączka

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny jak wasze dzieci i w jakim wieku przechodziły trzydniówkę?Moja córka od dwóch dni gorączkuje,wczoraj w nocy nawet ponad 39,5 i ciężko było jej zbić tą temperaturę.U lekarza byłam wczoraj rano i powiedział że płuca,oskrzela czyste,tylko lekko rozpulchnione i zaczerwienione gardło ale na angine to nie wygląda.Mam się zgłosić jutro jak gorączka będzie się utrzymywać.Mała nie ma żadnych innych dolegliwości,w dzień zachowuje się normalnie,nie ma kataru ani kaszlu,ma normalny apetyt,tylko ta gorączka w nocy nas dobija!!!dzwoniłam na pogotowie,do szpitala ale tam porad tylko udzielili,w sumie to samo powiedzieli co sama wiedziałam.Nie wiem czy jechać z córką do szpitala jak znowu w nocy zacznie gorączkować.A co myślicie o czopkach?są skuteczniejsze od syropów?na razie podawałam nurofen na zmiane z paracetamolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córka miała jakieś pół roku temu wirusa, ale nie 3dniowego tylko tygodniowego ;o dużo dzieci w p-kolu tak się pochorowało. Gorączka przekraczała 40st. Zbijałam, rosła, zbijałam, rosła. W nocy co 3h z mężem wstawaliśmy na zmianę żeby podawać leki. Dramat! I wiesz co? Przypomniałam sobie sposób, który kiedyś był w rozmowach w toku. w skarpety wsadzić 2 grube plastry cytryny (tak żeby przylegały do spodu stopy). w 20 min gorączka spadła z ponad 40 do 38,5. Zakochałam się w tym sposobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w skarpety wsadzić 2 grube plastry cytryny (tak żeby przylegały do spodu stopy). " no padłam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_znowu_po
39,5 max. to nie jest tragicznie, zbijaj i poczekaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj na razie jest dobrze,Mierzyłam temperaturę przed chwilą i było 37,5.Mam nadzieję że tak już do rana zostanie.Kurcze jestem sama z córką i w dodatku w ciąży a więc nerwy nie wskazane.A tak wogóle to 39,5 to wydaje mi się że jest temperaturą bardzo wysoką jak dla dwulatki...Około 23 powinnam podać jeszcze nurofen tylko nie wiem czy budzić małą jeśli nie ma wysokiej gorączki i podać profilaktycznie czy może się wstrzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Bratu i bratowej z okazji urodzenia się syna kupowaliśmy MultiTemp ostatnio i z tego co mówią to im służy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Dostałam niedawno w prezencie od szwagierki zestaw BabyTemp+kompres i chwalę sobie. Jestem pozytywnie zaskoczona zwłaszcza termometrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×