Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sabinkaaaaaaaaaaa

Czemu on milczy

Polecane posty

Gość Sabinkaaaaaaaaaaa

Pisalam 3 tygodnie z pewnym chlopakiem. do tego pisal mi smsy ze mu sie spodobalam ze chyba mu zalezec zaczyna ze sam niewie co robic bo niechce by sie okazalo ze to nie jest to... jak mu przyzartowalam zeby uwazal ze sie zakocham jeszcze i zeby mi takie same cechy o sb niemowil to powiedzial ze jak poznam te zle to mi przejdzie jak mu gadalam zeby mowil tez o zlych to pisal ze moze niechce zeby mi przechodzilo i takie tam.. zabral mi zdj z ramki jak powiedzial zeby poprostu je miec a jak się spotkaliśmy to sie z nim calowalam glupia. ogladalismy sobie film i ja mu powiedzialam zeby sie tak nie zachowywal bo ciagle mnie przytulal bo mi robi nadzieje a on nic a jak zapytalam czy on sie naprawde nie boi tego ze sie zakocham jeszcze w nim to sie usmiechal do mnie... a jak napisalam ze jak cos zlego mowilam to przepraszam a on ze wszytsko jest dobrze i dobranoc od wtedy cisz i ja sie zastanawiam co zle zrobilam... i tak se mysle ze moze cos nie tak powiedzialam... Jak sie pierwsza odezwalam to odpisal a ostatniego smsa jakiego mu wyslalam to z pytaniem o uczucia czy mowil prawde kiedys i nadal milczenia... teraz tak sie zastanawiam o co w tym wszystkim chodzi... Czy mam szanse :) prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co w tym wszystkim chodzi? Przecież to jest napisane jakby kura dziobała po klawiaturze. Poproś panią od polskiego, żeby ci to przepisała bez błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinkaaaaaaaaaaa
Ja nie proszę o wytykanie błędów a o jakieś rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto rada: nie pozwól więcej dziobać kurze po klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinkaaaaaaaaaaa
Widzę że wścibskości nie brakuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego nie brakuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No brawo! Takie trudne słowo napisałaś bez błędu. Tylko że ono pasuje tutaj jak kij do doopy. Najpierw szkoła - potem chłopcy!!! W gimnazjum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Sabino, wydaje mi się, że facet się po prostu zabawił i wygląda na to, że zaangażowany jest całkiem gdzieś indziej. Może miał jakąś przerwę w związku i chciał się dowartościować? Szkoda tylko, że niestety Twoim kosztem. Chciałabym się mylić ale z tego co piszesz taki właśnie obraz sytuacji mi się rysuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwazam ,ze sama go odpychasz. co to za teksty ? po ile wy macie lat 16 ?? nie dziwie sie ze uciekl - jako kobieta masz bys pewna siebie a nie podlotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×