Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

w ktorym tygodniu ciazy urodizlyscie i ktora to ciaza

Polecane posty

no to jeszcze chwilke masz :) ja sie strasznie balam porodu, to moje pierwsze dziecko. moj maz to nawet mowil ze ja nie rodze bo nie chce rodzic bo tak sie boje :) teraz staramy sie o drugie dziecko i inaczej juz do tego podchodze. mam zamiar rodzic tam gdzie bedzie znieczulenie - never ever na zywca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cztery z plusem
też mialam taki zamiar ale jednak okazało sie ze znieczulenie to fikcja. Niby zrobili badania itd itp jak poprosilam to mi powiedzieli "oj tak dobrze pani idzie ze skzoda podawać. Zaraz parte będą i po porodzie, zanim wezmiemy anestezjologa i on przyjdzie to Pani urodzi" no i se moglam chcieć. Teraz mysle ze to taka fikcja z tym znnieczuleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według miesiaczki 40 tydzień według usg 38, cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewcyzny jestem obecno w 38 tc, od 3 nocy mam nieregularne skurcze,bole podbrzusza i bole plecow, 3 dni temu na badaniu u lekarza stwierdzila rozwarcie szyji na jeden palec. czy to wszystko wskazuje ,ze "za chwile" urodze? tak bardzo bym juz chciala!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewcyzny,te co juz rodzilyscie mialyscie takie objawy jak ja wyzej wymienilam na kilka dni przed porodem ??? nieregularne skurcze nocne, rozwarcie sie szyjki, bole podrzusza jak na miesiaczke plus bole plecow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35tc, 1 ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza ciaza. 40 tydzien. Porod zaczal sie sam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak jakichkolwiek objawów. W sobotę zrobiłam masaż sutkow po nim miałam delikatne skurcze co 2 min. Potem całą noc przespalam że skurczami średnio co 20 mln a w niedzielę rano rozkręcilo się. O 12.50 urodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z kolei w szpitalu z reguly nie robia - tylko "w uzasadnionych przypadkach" ale liczylam ze mimo wszystko sie uda (chodzilam do ordynatora prywatnie) a jak przyszlo co do czego to anestezjolog nie chciala przyjsc i ordynator zgodzil sie na cc ale jak przyszedl lekarz do cesarki to stwierdzil ze jest 9 cm rozwarcia i to bez sensu teraz sie kroic i za ok 30 minut powinny sie zaczac parte i jak bylo. pozniej jeszcz 45 min parcia i urodzilam :) w sumie od pierwszych skurczy 23 godz. wymeczylam sie ze masakra - mdlalam, wymiotowalam i dlatego nastepny porod tylko ze znieczuleniem bo bym chyba drugi raz tego nie przezyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×