Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trutek

Szukam bramy i napędu

Polecane posty

W firmie Betafence stosowane są napędy Faac lub Beninca. Jak dotąd nikt nie narzekał na funkcjonowanie automatyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie brama automatyczna była przez dwa lata i jakoś nie potrafiłem się do niej przyzwyczaić i ten mechanizm co jakiś czas się psuł. Nie była to jakaś markowa brama i pewnie dlatego. Teraz wymieniłem ją na bramę przesuwną z wiśniowski. Postawiłem już tym razem na jakość. Sprzedażą ich bram zajmuje się firma http://oknoprim.com.pl/bramy-garazowe-i-posesyjne/ i od razu też mi ją zamontowała. Wszystko hula jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre bramy dostaniesz m.in. u nich www.rotombud.pl my właśnie z tej firmy mamy bramy, nic złego się z nimi nie dzieje a wręcz przeciwnie - ma kilka lat a nadal wygląda jak nówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam ostatnio zastanawiałem się nad kupnem napędu i bramy. Z bramą nie było kłopotu, gorzej z napędem. Skierowałem się do internetu i paru osób zajmujących się zakładaniem siłowników. Polecili mi Nice. Nie żałuje wyboru, świetnie chodzi i bardzo cicho. Tego było mnie potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam bramy od www.rapi.com.pl , siłownik dopasowany optymalnie do modelu i rozmiaru bramy również u nich dostaniesz. Firma od 19 lat zajmuje się montażem i dostarczaniem bram, mam do niej pełne zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy już znajdziesz bramę to zachęcam zaopatrzyć się w faktycznie dobrą automatykę. A taką zapewniła dla mnie firma http://pgsystem.pl z Krakowa. W ich ofercie znajdziesz automatykę zarówno dla bram skrzydłowych, jak i przesuwanych. W moim przypadku zakup padł na bramę skrzydłową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bramę razem z napędem montowała mi firma www.bramex.pl i podobnie jak co jakiś czas coś się z nią dzieją to można liczyć na serwis. Rzetelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa32
Sprawdź sobie w RES DOM: http://www.res-dom.pl ja kupowałam u nich bramę jakiś czas temu i mieli bardzo duży wybór. Znajdziesz ich w Rzeszowie na Placu Wolności 7 i w Łańcucie, zresztą tutaj masz stronę i sama popatrz:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w trakcie urządzania domu - teraz zostało na szczęście tylko to. Ale bardzo długo zastanawialiśmy się nad wyborem automatyki do bramy. Jesteśmy z Wrocławia i trochę czułam się otumaniona ofertami - nie znam w ogóle tej branży. Trafiliśmy jednak z mężem na fajną firmę - http://www.grodex.pl/ Panowie wszystko ładnie doradzili, nawet jak męża nie było w domu :P Czułam, że naprawdę się mną dobrze zaopiekowali. :) No i warto zwrócić uwagę na fakt, że mamy już tę automatykę drugi sezon - bez żadnych problemów jak na razie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian R
Akurat w tym przypadku mogę Ci jak najbardziej polecić rozwiązanie ze swojego doświadczenia, a mianowicie model RenoMatic Light od Hormann. Piekna brama, która charateryzuje sie wysoką jakością wykonania, dobrą izolacją segmentów i odpowiednim dopasowaniem automatyki ProLift która spelnia wymagane normy europejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gronka33
Ja zdecydowałam sie na automatyczna bramę do garazu od firmy Nice http://www.nice.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Doskonale się sprawdza podczas niepogody. Nie trzeba wysiadac z auta aby otworzyć garaż co jest bardzo wygodne. Brama także nie zacina się podczas mrozu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję na bramach rolowanych (montaż u klientów) http://bramyrolowane.eu/ i dobrze się sprawdzają. Nikt do tego pory nie zgłaszał reklamacji. Jak nie ma za bardzo miejsca pod sufitem w garażu to brama rolowana sprawdza się idealnie. Według mnie opcja może nie do końca ekonomiczna, ale trwała i przede wszystkim niezawodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elcea
Jeżeli finanse pozwalają to bardzo dobrym rozwiązaniem jest brama na zamówienie. Co do tych napędów to mój mąż montował wszędzie automatykę BFT i działa naprawdę bez zarzutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gimlik

U nas jest stalowa brama od www.stalex-czaplinek.pl Brama solidna, estetyczna no i jest automatyka dobrej firmy Nice. Wysoka jakość wykonania, dobry design, z całości jesteśmy zadowoleni, to była dobra inwestycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o napęd do bramy, to polecam BFT. Posiadają oni w niektórych modelach D-tracka, dzięki czemu brama dopasowuje siłę do warunków atmosferycznych. To sprawia, że mechanizmy są trwalsze, więc brama będzie działać dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rufek
Dnia 15.11.2013 o 13:48, Gość Trutek napisał:

Nie bardzo jest przekonana do napędu, bo mówi, że zawsze można samemu wysiąść z samochodu i otworzyć . Dla mnie to bzdura, idzie zima, wieczorami temperatura jest już niska. Mam rację? 

Osobiście w pełni się zgadzam, ręczne otwieranie i zamykanie bramy jest uciążliwe. Osobiście korzystam z napędu od BFT, który posiada synchronizację z IOS, więc nawet pilota nie muszę wyjmować jak wracam 😄 Polecam, jeśli ktoś lubi wygodę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysztof

Napęd kupuje się osobno i bramę osobno. Bramę wybierz sobie, jaka ci się podoba, ale napęd lepiej skonsultować z fachowcem, bo jest w nim mnóstwo niuansów technicznych, które będą miały duży wpływ na działanie. Mi napęd do bramy bezbłędnie dobrali w sklepie EC System. Niby sklepów z takimi rzeczami dużo, ale nie wszystkie mają tak kompleksową i miłą obsługę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasiek

Ja mam zamontowany wlasnorecznie naped firmy maxgate, z ktorego jestem bardzo zadowolony. Sprawdza sie swietnie, takze w zime i w mokra pogode. Sam sprzet wykonany bardzo porzadnie, solidnie, a cena byla jak 1/3 najdrozszych. Do tego latwa instalacja i zostalo pare stowek w kieszeni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie montowali napęd marki POLBRAM, trzeci rok a działa jak nowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2020 o 12:35, klaxx napisał:

U mnie montowali napęd marki POLBRAM, trzeci rok a działa jak nowy. 

Z rzeczami od tego producenta, to nie ma co się obawiać wtopy 😜 Zawsze wszystko działa 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×