Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zycie za granica

Polecane posty

Gość gość
Zycie za granica jest bardzo przyjemne :D Zawsze zmiana klimatu, ludzi, przyzwyczajen :) ja lubie podrozowac po Europie , zawsze tam gdzie akurat lece kupuje sobie dowod i prawko z clubcard com pl i jestem ustawiona na kolejny miesiac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandraaa453
Życie za granicą niestety nie jest łatwe, jeśli mamy jakieś kłopoty natury psychologicznej. Dlatego nawet przed wyjazdem warto szukać specjalistów lub po prostu warto skorzystać sobie z takiej opcji, jak wideokonsultacja, którą oferuje klinika PsychoMedic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivi

Nie wiem ale za granice z Polski musi jeździć jakaś patologia. W końcu stareotypy nie biorą się z nikąd. Bo ciężko jest popracować nad języm i kulturalnie zacząć pracować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kot
Dnia 10.08.2016 o 11:05, Gość MAGILLA napisał:

Seria atakow na Polakow po brexicie pobicia podeptana Polska flaga przez angielskich kibicow malo tego pojawily sie ulotki Polskie robactwo do domu i to nie jest rasizm do muzelmanow nie skacza bo by sie to skonczylo tragedia bo Polacy pracuja emigranci nie ale maja poparcie wlasnego rzadu a ze nasz rzad niszczy nas i w Izraelu rozdaja Polskich paszportow jak ulotek niszcza nas jak tylko moga jeszcze mamy placic odszkodowanie za II Wojne Światowa bo mordowalismy ŻYDÓW wiekszego absurdu nawet Hitler nie wymyślil i akurat te role maja znów odegrać maja Polacy sprzedali mlodziez do pracy za granice z paszportami ktore obrazuja pradziadkow tyrajacych w polu do tego zabiera sie Polakom dzieci PÓLTORA TYSIACA DZIECI wynarodowic zniszczyc nie bronimy sie nikt nie stanie w obronie Polakow jak MSZ mial w dupie Polaka ktory zostal aresztowany na wakacjach w Egipcie spal na szczohach w celi ale ... z nim bo to POLAK Dawida.O chcieli go zmusic do podpisania falszywych zeznan zostawili go.

Cały świat się uwziął na Polaków i tak jest od Mieszka I a przecież my jesteśmy zbawicielami świata. Najmądrzejsi, najlepiej wykształceni - naród bez skazy. Drugiej takiej nacji to nie ma pod słońcem. A cały świat nas prześladuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilona32
Dnia 28.09.2018 o 07:14, Gość sandraaa453 napisał:

Życie za granicą niestety nie jest łatwe, jeśli mamy jakieś kłopoty natury psychologicznej. Dlatego nawet przed wyjazdem warto szukać specjalistów lub po prostu warto skorzystać sobie z takiej opcji, jak wideokonsultacja, którą oferuje klinika PsychoMedic.

Wiem, że sporo osób korzysta z wideokonsultacji, bo są one równie skuteczne jak te tradycyjne. A specjaliści z Psychomedic mają doświadczenie w prowadzeniu takich spotkań. Sama konsultacja online czy później terapia daje spore możliwości jeśli chodzi o czas i miejsce spotkań, i warto to wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×