Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Liidkaaa

Jak zwrócić na siebie uwagę

Polecane posty

Gość Liidkaaa

Moja sytuacja jest dość skomplikowana w tym momencie. Może zacznę od tego, że mam 17 lat i już jakiś czas temu spodobał mi się jeden chłopak z mojej klasy, Kacper. Nie ma on dziewczyny i zazwyczaj trzyma się w swojej grupie znajomych. Miałam kilkakrotnie okazję pogadać z nim sam na sam - a trwało to czasami ponad godzinę bez przerwy, łatwo się dogadywaliśmy, a każda z nim rozmowa poprawiała mi humor. Jednak trochę się zmieniło po tym, jak jego dobry przyjaciel Szymon wyznał mi nagle, że mu się podobam. Ostatecznie nie zostaliśmy razem. I od tego czasu moje stosunku z Kacprem nieco się ochłodziły, rzadziej rozmawialiśmy, sami od tego czasu tak naprawdę tylko dwa razy. I to ja zaczynałam te rozmowy. Wiem, że jest dość nieśmiałą i skrytą osobą. Chciałabym nawiązać z nim od nowa lepszy kontakt, ale nie wiem, w jaki sposób, by jeszcze bardziej się wobec mnie nie zamknął. I jeszcze ten jego przyjaciel Szymon... Boję się, że mógł mu się ze mnie wyżalać. Tym bardziej nie chcę spłoszyć Kacpra ani żeby źle interpretował obecną sytuację - ponieważ mój dobry kumpel z paczki, Mikołaj ewidentnie do mnie zarywa od dwóch miesięcy - na początku ignorowałam jego dziwne zachowanie, aż moja koleżanka powiedziała mi, że on zastanawia się, czy nie poprosić mnie o chodzenie, czego ja na pewno z nim nie chcę. Co mam więc zrobić, żeby wszystko odkręcić? I żeby odnowić moją znajomość z Kacprem? Jak zwrócić na siebie jego uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×