Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

umowa na zastepstwo

Polecane posty

Gość gość

Jakie doswiadczenie macie z taka umowa? Udalo sie potem zostac w firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taką umowę, kobieta jest na urlopie zdrowotnym i wraca, więc ja na pewno nie zostanę. Zależy jakie zastępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie że nie daje rocznego macierzynskiego,musialam u sąsiada buroki sprzedawac potem zeby dostac macierzynski. ostatnie 2miechy sprzedawalam buraki. pracowalam w szkole do 32 tygodnia. nie przysługiwał mi macierzynski ani nic. od 32 do 41 sprzedawalam buraki. na pismie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie udalo mi sie, pracowalam w sadzie. potem znow potrzebowali i dzwonili do mnie, ale ja juz sie zalapalm do innej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oplaca sie, odrfobisz swoje i cie wywala, nie ma mozliwosci by cie zatrudnili na dluzej, jestes tylko na zastepstwo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądzie ;) zeby nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się łudzić. Musieliby dodatkowy etat stworzyć, a z tym wiadomo jak jest. Choć u mojej mamy w przedszkolu sporo się załapało na stałą pracę, będąc na zastępstwach. Tak czy inaczej jeśli chodzi o szkolnictwo ukrócą się zastępstwa w momencie likwidacji urlopów zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się łudzić. Musieliby dodatkowy etat stworzyć, a z tym wiadomo jak jest. Choć u mojej mamy w przedszkolu sporo się załapało na stałą pracę, będąc na zastępstwach. Tak czy inaczej jeśli chodzi o szkolnictwo ukrócą się zastępstwa w momencie likwidacji urlopów zdrowotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas przyszły 2 dziewczyny na zastępstwo do działu i obie zostały. Przez pół roku czy rok dużo się może wydarzyć. Warto się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietaj, ze przy takiej umowie okres wypowiedzenia to tylko 3 dni...troche niestabilna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uczestniczy lam w czyms takim trzy razy i trzy razy z porażką raz w Spóldzielni Mieszkniowej Pani miała juz na 90% pójsc na emeryture miała nie wrócić po chorobowym wróciła a mi powiedzieli czesc potem prywatna Firma to samo dziewczyna na wychowawczym cały okres pracy była mowa ze ona jak wróci to jej podziekuja pracuj pracuj nawet po godzinach wykazuj sie i jak zwykle wróciła i bez zajakniecia mnie wyrzucili trzecia firma podobnie znajoma pracuje juz 5 rok w Urzedzie Statystycznym we Wro takie dziady ze rok w rok przedłuzaja jej umowe na zastepstwo za kolejna na wychowawczym tj beznadziejna umowa wszytskim na tych umowach mówia zeby sie wykazazywali nawet wiecej niz powinni ( pogodzianch) bo niby nawet jak wróci prawowity pracownik to ich zostawią ale tj głodny kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuta

Raz się zdecydowałam i żałowałam... praca super, zżyłam się z ludźmi, byłam naprawdę dobra i wszyscy mówili, ze lepsza od pracownicy, którą zastępowałam. Ale ona wróciła po macierzyńskim i pa, pa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×