Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy są tu mamy które nie lubią swojej pracy

Polecane posty

Gość gość

Był tu już temat o kobietach, które lubią swoją pracę a ja zapytam, czy są też takie, które nie lubią swojej pracy i nie mają z niej satysfakcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większośc kobiet tu piszących nie pracuje. Bo jak można jednocześnie pracować i cały dzień pierdoły pisać na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha a skad ty wiesz kto siedzi caly dzien a kto siedzi np. godzinę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubię niektórych aspektów swojej pracy. Generalnie robię to, co lubię ale w skład moich obowiązków wchodzi kilka, które niekoniecznie mi pasują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm ja powiem tak, nie pracuje a niewiadomo jak wysokim stanowisku ale mysle ze mam dosc prestizowa prace...musze wygladac, jezdzic na spotkania a reszta dnia przed kompem...teraz jestem w ciazy...nie wyobrazam sobie robic ciezkich obliczen z tym rozkojarzeniem..nie zawsze tez bede dobrze wygladac..nie moge juz tak dlugo usiedziec bo mnie kregoslup boli...i chociaz lubie swoja prace to jest zbyt wymagajaca dla baby w ciazy..i tyle. wiec jakbym powiedziala ze chce isc na urlop bo normalnie bede czula ze nawalam to zaraz mi wyskocza ze jestem leniwa kwoka co zaszla w ciaze i chce juz na zwolnienie...jak nie lbisz swojej pracy to masz do tego prawo..ja nie lubie swojej w ciazy, bo zawalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojej nienawidzę, teraz jestem na macierzyńskim potem wezmę cały wychowawczy a później chyba zrezygnuję z pracy... porażka, po studiach państwowych (kierunek techniczny) a zasuwam fizycznie w markecie... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojej pracy też nie lubię, bardzo rozczarowała mnie..... miałam inne wyobrażenia na jej temat...... nie daje mi żadnej satysfakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślałm , że swojej pracy nie lubię. Teraz gdy z przyczyn zdrowotnych już 3 miesiąc siedzę na L4 , poszła bym do tej pracy nawet za darmo , byle tylko do ludzi wyjść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×