Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

ODSZKODOWANIE W WYNIKU WYPADKU

Polecane posty

Gość gość

Odszkodowanie to starałem się załatwiać przez 3 różne kancelarie i dopiero w SOS BPHC mi pomogli. Po opiniach widzę, że nie jestem jedyny i mają reputacje, że się nie boją brać ciężkich spraw. Zerknij sobie też na ich profil na facebooku to zobaczysz więcej bo sama strona nie zawsze oddaje wszystko a tam masz więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryla

W zeszłym roku po koniec grudnia miałam wypadek samochodowy. Smutna sprawa, wyjazd z podporządkowanej i tygodnie wyjęte z życia. Sprawcą był drugi kierowca. W zdobyciu odszkodowania pomogła mi firma advoco.pl. Ich interwencja pozwoliła mi uzyskać naprawdę sporą kwotę, nawet wyższą niż sama zakładałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafallo

Mi po wypadku nie z mojej winy pomogła uzyskać większe odszkodowanie firma Eventum z Poznania. Świetna robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Cześć, ja po wypadku motocyklowym skorzystałem z pomocy Kancelarii Prawnej Claims z Radomia. Prawnicy, którzy lata pracowali w Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Wzięli ode mnie najmniej z kancelarii, które obddzwoniłem 18%. Oprócz odszkodowania za złamaną nogę, rzeczoznawca sprawdził też kosztorys za motocykl. Bardzo sympatyczni ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zdecydowałem się na pomoc przy walce o odszkodowania realizowaną przez fcs-accident.com/. firma, która działa w UK głównie dla Polaków i rzeczywiście jest bardzo efektywna w tym co robi, dlatego bez obaw będzie można z ich oferty skorzystać. Myślę, że również będziecie zadowoleni z tego jaką pomoc zaproponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka

Trzeba sprawdzić kilak firm. Najlepiej tych największych typu EuCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belinda33

To ja coś dodam od siebie. powiem tak. Odszkodowanie powypadkowe to ciężka sprawa, a już w ogóle mega ciężka jeżeli chodzi np o rehabilitacje, jest cięzki uszczerbek na zdrowiu. Jak mam byc szczera, zaczynają się schody bo wielu ludzi po prostu na to zwyczajnie nie stać. Ale fakt sa kancelarie, które się tym zajmują. a taka zaufaną, gdzie na prawdę pracują ludzie chcący nieść pomoc osobom poszkodowanym jest kancelaria Voxveritas.  Dzięki niej można własnie mieć t bezpłatną rehabilitację prywatnie, do tego jeszcze ten egzoszkielet, gdzie normalnie cena zwala z nóg, ale dzieki tej kancelarii, jak nie jest się  sprawcą wypadku, można go mieć za darmo, tzn pracować z rehabilitantem na nim za darmo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2013 o 13:24, Gość gość napisał:

właśnie dowiedziałam się ze można otrzymać dodatkowe odszkodowanie w wyniku wypadku komunikacyjnego z oc sprawcy

Szkoda, że nic więcej nie napisałaś... Udało się odzyskać odszkodowanie? Bo jeśli w Twoim przypadku nie minął termin na zgłoszenie roszczenia, to powinnaś skorzystać z usług profesjonalnej kancelarii odszkodowawczej. W innym temacie pisałam już o kancelarii Ex Lege Odszkodowania, że jestem zadowolona z ich usług. Nic się w tej kwestii nie zmieniło. Wciąż polecam Ci się skontaktować z nimi, jeśli zależy Ci na fachowej i kompleksowej pomocy rozliczanej dopiero po odzyskaniu odszkodowania. Poczytaj sobie o ich usługach w zakresie odszkodowań komunikacyjnych: https://exlege.net.pl/uslugi/odszkodowania-komunikacyjne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.zostałem potrącony za przejściu dla pieszych w wyniku czego doznałem złamania kości sródstopia.Czy mogę domagać się odszkodowania z OC sprawcy za uszczerbek na zdrowiu?jakie są procedury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Pafff napisał:

Witam.zostałem potrącony za przejściu dla pieszych w wyniku czego doznałem złamania kości sródstopia.Czy mogę domagać się odszkodowania z OC sprawcy za uszczerbek na zdrowiu?jakie są procedury?

Współczuję, ale wtargnąłeś na przejście bo sugerowałeś się durnym przepisem, a teraz chcesz odszkodowanie? A nie trzeba było pomyśleć przed wejściem na przejście dla pieszych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×