Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

ODSZKODOWANIE W WYNIKU WYPADKU

Polecane posty

Gość gość
Ja zaufałam votum i uważam ze dobrze zrobiłam. Zajęli sie wszystkimi sprawami i wywalczyli całkiem spore odszkodowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaanna
Też przechodziłam męczarnie z ubezpieczycielem. Wysiadałam z samochodu i się przewróciłam (bardzo niefortunnie, skończyło się złamaniem) a ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania, bo nie byłam współwłaścielką auta (było tylko na męża) i nie byłam też osobą trzecią, także pieniądze mi się nie należą. W końcu zgłosliliśmy się do Advoco, oni zajęli się wszystkim i sąd zasądził odszkodowanie :) Załatwili wszystko bardzo sprawnie i fachowo, także jak najbardziej mogę ich polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam zdenerwowana walką z towarzystwem ubezp. o kasę i zdecydowałam się zadzwonić do http://www.odszkodowania.net/ oni szybko pomogli, moja sprawa rozwiązała się pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że nie jestem jedyną, która walczyła o należne pieniądze ;) Niestety ubezpieczyciele myślą, że mogą traktować ludzi jak chcą. Mojemu mężowi po wypadku samochodowym (dość poważnym, długo nie mógł wrócić do pracy, była wymagana rehabilitacja) chcieli wypłacić zaledwie kilka tysięcy, co nie starczyłoby nawet na leczenie :/ Więc zgłosiliśmy się do Advoco, a ci wywalczyli dla nas kwotę kilkanaście (!) razy większą :) plus też jest taki, że jak im się nie uda to nic się nie płaci za sprawę, także nie ma ryzyka. U nas walka się opłaciła, także polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktokolwiek z Państwa rodziny , znajomych , sąsiadów był poszkodowany bądź utracił osobę bliską w wypadku : komunikacyjnym , w pracy , w rolnictwie , błąd medyczny prosimy o kontakt . Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu : 508 - 215 - 379 . Przeanalizujemy każdą sprawę i jeśli będziemy mogli skutecznie pomóc , pomożemy uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie . Powyższe dotyczy wszystkich zdarzeń powstałych od dnia 10 sierpnia 1997r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia292
W sytuacjach tego typu polecam konsultowanie się z prawnikami i szczegółowe omawianie tematów. Miałam kiedyś problemy związane z odzyskiwaniem pieniędzy za rehabilitację i zwróciłam się o prośbą o pomoc do poleconego mi prawnika z GP kancelarii. Po długim procesie sądowym udało się uzyskać odszkodowanie od sprawcy wypadku także sprawa zakończyła się dla mnie powiedzmy satysfakcjonująco. W przypadku trudnych spraw związanych z odszkodowaniami polecam uderzać bezpośrednio do Pani Karoliny Liszki, ponieważ na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że jest skuteczna w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memek87
Cztery lata temu, chyba w styczniu, mój wujek został potrącony na pasach. Nie miał szans uciec przed młodym gówniarzem, który nie dość, że ledwie umiał prowadzić to jeszcze postanowił się naćpać. Wtedy ciotka walczyła o odszkodowanie z kancelarią lexa z Krakowa. W sumie dostała coś koło 500 tys. zadośćuczynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to EuCO ma najlepszą propozycję. U nich jest tak, że jeśli nie wywalczą odszkodowania to nie płaci im się wynagrodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igorr
Oczywiście, że możesz w takim przypadku uzyskać więcej pieniędzy. Najprościej zgłosić się do specjalistów, którzy znają się na tym, co robią, np. DRB - mogę śmiało polecić. Ostatnio wywalczyli mojemu wujkowi pieniądze za wypadek w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia orys
kiedyś samochód wjechał w mój kiosk. zgłosiłam się do www.nihil-obstat.pl i odebrałem spore odszkodowanie. warto korzystać z usług tak profesjonalnej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester Kaźmierski
Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego, NNW, UNWW itp. Tel. 732 445 393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to euco się bardzo dobrze sprawdza. Firma jest naprawdę ok. Przede wszystkim są solidni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasiek blach
moim zdaniem swoją sprawę można spokojnie powierzyć www.nihil-obstat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co przesądzać, która firma jest lepsza. Jednemu pomogła ta , a drugiemu inna. Ja na szczęście tylko raz musiałam korzystać z takiej pomocy. Sprawdziło się u nas euco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludwika dron
zgadzam się z Julią Orys i Staśkiem Blach. nihil obstat również sprawnie prowadzili moją sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola Milczer
Właśnie może dlatego warto postawić na firmę, która ma duże doświadczenie i potrafi odzyskiwać naprawdę wysokie odszkodowania? Ja ze swojej strony mogę polecić Ci Kancelarię Odszkodowawczą Auxilia. Maja odpowiednio wykwalifikowane osoby w każdym zakresie, dzięki temu działają sprawnie i co najważniejsze skutecznie. Ja jestem w pełni zadowolona z wysokości uzyskanej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze sprawdza się EuCO. Firma jest ok. Na rynku od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo jesteśmy wszyscy zadowoleni z podejścia kancelarii Merces. Na czas procesu zabezpieczyli dla nas pieniądze. Chodzi o to, że mąz miał wypadek w pracy- uszczerebek 100% - i na czas procesu mamy już zasądzoną rentę. Nie musieliśmy czekać na jakiekolwiek wsparcie aż wszystko w sądzie się skończy, co jednak potrafi trochę trwać. Kontakt do kancelarii jest na merces-odszkodowania.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda_młoda
Zupełnie ich nie kojarzę. My skorzystaliśmy z propozycji EuCO i muszę powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni z wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata kicia
zgłosiłam się do www.nihil-obstat.pl. wszystko za mnie załatwili, wszystko za mnie opłacili. na koniec się tylko rozliczyłam. polecam bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku walki czy chęci uzyskania odszkodowania, warto zwrócić się do specjalistów, ja ze swojej strony moge polecić - www.negocjato.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Euco to się zgodzę. Jak najbardziej godni polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulapa

Ja na szczęście miałam bardzo dobrego adwokata- pana Cejrowskiego z kancelarii adwokackiej w Tczewie. Z łatwością pomógł mi wygrać tę sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Szczerze polecam ludzi z Merces ze strony merces-odszkodowania.pl. Mojej ciotce pomogli dostać uczciwe pieniądze w związku z błędem medycznym...wydawało się że ze szpitalem nikt nie da rady wygrać i że ciotka zostanie bez jakiegokolwiek wsparcia finansowego, ale im się udało realnie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również polecam kancelarię Merces właśnie w tym tygodniu dzięki ich pomocy wypłacą mi odszkodowanie jeszcze raz wielkie dzięki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna

W sprawach związanych z odszkodowaniem warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Kancelarie odszkodowawcze znają wszelkie prawa i przepisy i najlepiej zajmą się każdym indywidualnym przypadkiem. Polecam wejśc na advoco.pl i rozpocząć współpracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×