Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabawki w lozku

Polecane posty

Gość gość

Hej, jak wyzej.. Czy macie jakies fajne zabawki dla dwojga? Chcialabym cos kupic, zeby urozmaicic nasze zycie lozkowe, nic brutalnego, ale jakies fajne gadzety ktore podkreca temperaturke.. Macie pomysly na takie zabawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis_nick
Dla dwojga to za bardzo nie ma zabawek. Jest jakiś tam weevibe, ale wg mnie drogi i przereklamowany, albo wibrujące pierścienie na penisa. Już lepsze są chyba zabawki klasyczne typu wibrator, kulki gejszy, jakieś wibrujące jajo. Tym można się bawić w łóżku w formie gry wstępnej albo po prostu dla podkręcenia atmosfery. Takie kuleczki to niby nie są osiagania orgazmu, ale za to ich wkładanie i wyjmowanie z partnerki w łóżku, albo noszenie ich przez nią w sobie podczas wspólnego wyjścia, to już jest fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga! Wszyscy prawo reczni powinni jesc zupe trzymajac lyzke w prawej rece I jezeli tego wymaga sytuacja nalezy schladzac zupe delikatnym dmuchaniem! Sytuacja jest odmienna lewo recznych bo musza zmienic strone przekladajac lyzke do lewej dloni! Schladzanie mozna zastosowac podobne! Nie wskazane jest jedzenie zupy poprzez bezposrednie wsysanie z talerza lub garnka czy tez wazy z powodu oparzen lub zachlysniecia sie! Dlatego mimo tej wiedzy lepiej sie kogos poradzic o bardziej prakryczne porady;) skoro ktos ma ochote ma zabawki to idzie wybierac zabawki a nie wazonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choc gdyby sie tak zastanowic to rodzice powinni nam pomagac w tak zyciowych wyborach ;) przeciez skad mamy wiedziec jakie zabawki lubimy! A dobra rada w cenie, matka przeciez by nie sklamala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nawet wibratory mają stopnie wtajemniczenia?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też polecam silikonowe, elastyczne dildo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój mąż nie chce żadnych zabawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy lubi różne nowe dziwne rzeczy. Szczególnie w łóżku testowanie i urozmaicanie jest fajne. Ostatnio kupiłam wibrator dla par. Szkoda, że wcześniej tego nie zakupiłam, zamawiałam o ile dobrze pamiętam na erozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alinnaa
My korzystamy z całego arsenału: kajdanki, taśmy, wibratory, dilda, olejki, żele… Nuda jest nam obca :) Ostatnio mężuś też szarpnął się na piękną bieliznę ze wstydliwie.pl więc i ona dołącza do kolekcji. Uważam że nie ma co się wstydzić, bo wiadomo że nawet w najbardziej udanym związku ta nuda może się pojawić, dlatego warto się wspomagać takimi gadżetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabaryta
A może zabawić się w trójkącie- super przeżycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×