Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

z kim łatwiejszy związek

Polecane posty

Gość gość

Jaki związek byście szybciej zaakceptowały/li - to, by ta druga osoba miała bogate życie wewnętrzne, była spontaniczna i pomysłowa ale by się nie interesowała za bardzo seksem i nie miała na to ochoty czy też może odwrotnie - by była w łóżku była wręcz boska jednakże w głowie miała kompletne siano? Co było by łatwiejsze do przełknięcia dla was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gram na cymbale
wszystko zalezy od tego czego ty oczekujesz od zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co takie dylematy? Najlepiej poszukać osoby, z którą dogadujesz się w łóżku i poza nim, to nie jest niemożliwe! Zapraszam na stronę http://sexdopary.pl - nowy portal randkowy, łączący tych, którzy pragną stałego związku z osobami o wspólnych preferencjach seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi uwierzyć, aby osoba spontaniczna i pomysłowa nie była zainteresowana seksem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założenia tematu sa jasne więc prosze o szczere odpowiedzi. nie ma nic pośrodku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie ta spontaniczna i pomysłowa nie ma ochoty na seks akurat z Tobą, to pozostaje Ci pustak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcę po prostu wiedzieć z czego łatwiej było by wam zrezygnować - z seksu czy z rozmowy i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... A czy zaakceptowalibyście związek z dziewczyną, która w łóżku byłaby boska. Anal, zabawy z gadżetami, bielizna i ogólnie cudo. Do tego byłaby bardzo ładna z super figurą ale... Codziennie rano przed pracą do kościoła, w domu kapliczki, chodzące obrazy, wspólne różańce itp ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem do czego zmierzasz ale ja chce uzyskać odpowiedź na pytanie co jest dla was ważniejsze - seks czy rozmowa. wiem że najlepiej było by gdyby wypośrodkować to ale nie ma czegos takiego - zawsze coś przeważy a ja chce wiedzieć co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to pytanie w stylu, "pod pistoletem", czyli masz jeden wybór, to ja stawiałbym na tą pierwszą sytuację. Co zrobić z taką dziewczyną co ma siano w głowie? Nawet dziecko, to strach. :O Więcej czasu i tak spędza się przecież nie na ruch​aniu...nie wiem i cieszę się że nie muszę podejmować takich decyzji a kobiety, które znałem miały jedno i drugie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwiej jest więc zaakceptować niespełnienie w łóżku aniżeli brak rozwoju osobistego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to pytanie jest z tyłka, nie czaisz? bo większość ludzi potrzebuje seksu naturalnie rozmowy można mieć z każdym a seks można mieć tylko z partnerką/-em związek dojrzałych ludzi polega na tym że się ma i jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiesz sluchajac mlodych ludzi, Kobiet w wieku lat pomiedzy 20rokiem zycia a 25 tym mozna sie zalamac przede wszystkim nie maja szacunku do siebie narzucaja sie mezczyznom w lozku robia dla nich wszystko ! chca byc i wyemancypowane i podlegle przy tym ani jedno ani drugie im nie wychodzi siano i tak maja w glowie zatem jak dla mnie ani jedno ani drugie lubie wywazone proporcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiążemy się z druga osoba na dobre i na złe ale każdy z nas ma odmienny temperament, poglądy, wykształcenie, doświadczenie zdobyte przez całe życie. nie ma opcji by każda sfera życia była równo zaspokojona zawsze jest tak że jedna jest ważniejsza od drugiej choćby minimalnie na zasadzie 49% do 51%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się że z sexu trudniej by mi było zrezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabor
Ja poznałem swoją kobietę na epilischwife.com i jestem z nią szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początku związku jak nie ma dzieci,wspólnego majątku to można sobie powybierać nie taki partner to inny ,ale jak się rodzą dzieci to trzeba myśleć już innymi kategoriami,a nie czy lepiej tak czy siak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sex to podstawa udanego związku. Między innymi dlatego, że nie będzie ci w łóżku dobrze z kimś kto ma siano zamiast mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba, ze sie spotkaja dwie kupki siana ... a wtedy zrobia stog ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh :) Frida 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie! Po grzyba mi bogate zycie wewnetrzne, tym bardzie spontaniczność, jak nie cierpię niespodzianek!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zrezygnujesz z seksu to nie ma się co oszukiwać ze będziesz cierpiał . To mniej więcej tak jakby mieć przed sobą otwarte bramy raju, a pójść do czyśćca . I nie żebym był wierzący :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie związek bez seksu po prostu nie istnieje! To najważniejszy fundament i spoiwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly12389
dangerouslife777.blog.pl blog dziewczyny sponsorowanej,milosc,zycie i samotnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×