Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość salamandra88

Wódka na wesele

Polecane posty

Gość Annnkaana
Dlaczego dla Pań wino - ja nam wiele dziewczyn które piją wódkę na weselu. Oczywiście wino może być, ale nie ma co wykluczać pań z rachunków przy zakupie wódki weselnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wino dodatkowo, ale przy liczeniu ilości wódki panie jak najbardziej trzeba brac pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesska
u nas będzie weselna z Polanina i liczylismy normalnie, a do tego zamówione wino dodatkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd tego Polanina bierzecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkaka
Weselną z Polanina można w Makro dostać, niedawno się chyba pojawiła, bo ja wcześniej nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniatowski! Bardzo dobra polska wódka! Można też zamówić Wódkę Weselną Polanin - to ten sam producent i ten sam alkohol, natomiast na stole weselnym moim zdaniem prezentuje się lepiej. Polanin ma typowo butelki pod wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuje wina również u www.wine4you.pl także po okresie weselnym! :) Są naprawdę smaczne, cena całkiem przyzwoita, wiele dostępnych wariacji smakowych sprawia, że do tej pory nie wypróbowałam jeszcze wszystkich a już mam wiele swoich ulubionych :) Zamiłowanie do win właśnie zaczęło się od naszego wesela, bo idąc z duchem czasu wzięliśmy pół na pół wina z wódką, tak, aby kobietki też miały coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×