Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Lajki na facebooku

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o "lajkach" na facebooku? Czy są one dla was ważne? Czy waszym zdaniem ktoś kto ma ich dużo jest kimś fajniejszym od kogoś kto ma ich mało? Ciekawi mnie co sądzicie na temat "lajkowania" ? Czy waszym zdaniem jest to jakiś wyznacznik popularności ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaj me zdanie
Osoby dla których lajkowanie jest ważne to umysłowi tzwele. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak po prawdzie, to mam to w d***e. Dzięki fb co najwyżej zaczęłam dostrzegać, że osoby wokół mnie są głupsze niż śmiałam kiedykolwiek przypuszczać. I wcale mnie to nie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy Wam też się wydaję, że duża część Waszych znajomych kolekcjonuje lajki ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vagina bufetowej
Lajki na fejsie to bardzo ważna sprawa. Rzekłabym nawet fundamentalna.:classic_cool: Nie od dziś wszak wiadomo iż ilość lajków przekłada się na ilość skutecznych penetracji zaplecza.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yebnięty janush
Dobrze wiedzieć.......bo właśnie zlajkowalem tęczę warszawskom i tak jak EdYcja nasza koffana pójdę znicz jej zapalić w intencji jej odbudowy.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że wielu "kolekcjonuje"lajki na fb to tajemnica poliszynela.Generalnie ja to już zauważyłem jakiś czas temu......i to dość dawno.Ludzie traktują to wręcz jako rodzaj rywalizacji choć gdy się o to ich zapytać to za chooy się żaden do tego nie.przyzna ale robi to naprawdę co drugi.To poniekąd świadczy tylko o tragicznym poziome umysłowym i emocjonalnym niestety większości użytkowników tego portalu......prawda jest taka iż fb karmią się na codzień w większości idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddzia20
Jeśli posiadacie własny FAN PAGE i szukacie renomy to polecam portal http://buyfans.pl/ na którym znajdziecie mega opcje, możliwość rozreklamowania swojego portalu w najlepszy możliwy sposób, prawdziwymi wejściami zainteresowanych osób. Mega opcja ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez polubień czy followersów to ciężko jakiekolwiek social media prowadzić. Zwłaszcza na początku jest trudno, bo inne profile totalnie przygniatają i ciężko jakkolwiek się wystawić ze swoją ofertę na światło. Ja się zdecydowałem ostatnio kupić trochę obserwujących na insta przez socialmediabost.pl i są już efekty, od razu się zaczął ruch nakręcać, o to mi chodziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu szybkielajki to OSZUSCI ! Brak kontaktu, brak odpowiedzi, wezcie nie dajcie sie naciagnac !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszacie osoby które krótko znacie? Po co ? Na fb powinno się mieć osoby z którymi ma się stały kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Tu mozna kupic duzo i tanio na kazdy serwis w pl i nietylko!

 

https://leadn.pl/p_uri/J4Lr0yNvjj1jv1G36PBk/ize1vps4/?parametr=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Tak kup a za kilka dni znikną ci wszystkie lajki. 😄 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LESISTRET

ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wypromować konto społecznościowe? Kup lajki ma https://ekspresowelajki.pl/ Przekonaj się jak Twój profil czy zdjęcie zyskuje na popularności. Ekspresowa realizacja, 100% bezpieczeństwa, promocja 24,7, wysoka jakość lajków, promocyjne ceny. Zapraszamy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wypromować konto społecznościowe? Kup lajki ma https://ekspresowelajki.pl/ Przekonaj się jak Twój profil czy zdjęcie zyskuje na popularności. Ekspresowa realizacja, 100% bezpieczeństwa, promocja 24,7, wysoka jakość lajków, promocyjne ceny. Zapraszamy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×