Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki prezent na Mikołaja

Polecane posty

Razem z mężem nie robimy sobie prezentów na Mikołajki. Zwykle robimy sobie prezenty z ważniejszych okazji na przykad na rocznicę czy na urodziny. Na Mikołajki lubimy się wybrać natomiast na jakieś dobre ciach w restauracji. Kiedyś jak byłam nastolatką to oczywiśćie kupowałam swojemu chłopakowi jakieś kubeczki itp, obecnie jednak juz unikam takich rzeczy

Za to oczywisćie robimy prezenty dzieciom. Dzieci w tym dniu oczekują czegoś fajnego. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziii

w tym roku swoim dzieciakom kupiłam po smartwatchu Garret 🙂 są tam fajne modele Kids z np. geolokalizacją i innymi bajerami, które i mi się przydadzą) ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez wątpienia można decydować się na rozmaite urządzenia elektroniczne . Dzieci lubią takie zabawki  . Może warto postawić także na coś edukacyjnego? Możesz zdecydować się między innymi na różnego rodzaju gry komputerowe lub zwykłe . To sposób na to , aby połączyć przyjemne z pożytecznym dziecko będzie się cieszyło , a jednocześnie będzie zdobywało rozmaite umiejętności . Możesz na przykład zdecydować się na coś związanego z językiem angielskim lub z matematyką . Wydaje mi się , że warto na coś takiego postawić bo takie gry są odpowiednio przygotowane i mają naprawdę wszechstronne właściwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Synek no to wymarzona gra komputerowa, mąz dostanię koszulke fajna i wode po goleniu, a siostrze zamówiłam swietny naiuralny Balsam Pahwash mango. I swietnie pachnie i skóra super po nim, gładka jak wyprasowana, a i na zmiany skórne dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×