Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie o test ciążowy

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie. Okres mam dostać w piątek. Wczoraj rano zrobiłam test i wyszła mi słaba druga kreska (prawie niewidoczna), po południu zrobiłam i po minucie wyszła druga już ciut mocniejsza, widać ją dobrze. Dzisiaj nad ranem powtórzyłam test i ta druga kreska nic nie ciemnieje, wręcz jest jaśniejsza. Kreska powinna ciemnieć :( Czy któraś z Was tak miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob moze jeszcze jeden w dniu kiedy okres powinien sie pojawic, to zalezy jakiej firmy masz test, niektore wlasnie sa takie 'wadliwe'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testu nigdy nie robi się przed spodziewaną miesiączką. zrób w piątek, wtedy wynik jest wiarygodniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje jestes w ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie testy wydają mi się mało wadliwe. Są kupione na allegro i już nie raz ich używałam i nic nie wychodziło. Wczoraj zrobiłam test bo myślałam, że zachorowałam (wymioty) i chciałam wiedzieć czy mogę brać antybiotyk. No macie racje, teoretycznie nie powinno się robić wczesniej testu. Zła aż jestem na siebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze wymioty nie sa objawem choroby tylko ciazy? poczekaj do piatku tak jak radza i wtedy zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobilam test w dniu okresu wiweczorem wyszly2kreseki druga troche bladsza rano zrobilam test i wyszly2kreski ale druga juz ciemniejsza a testy byly tej samej firmy bobo test bodajrze takie zolte z dzidziusiem i kosztowal jeden ok9zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i daj znać jaki wynik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za Wasze odpowiedzi :) Dam, oczywiście dam znać co i jak. Może kupię inny test? Nie macie pojęcia jak strasznie się boję. Świadomość podpowiada, żeby jeszcze się nie cieszyć ale serducho nie wytrzymuje radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga każdy test może byc wadliwy,ja około 3 lata temu robiłam i wyszły mi 2 pozytywne i jeden negatywny a w ciąży nie byłam więc trzeba brać poprawkę.teraz jestem w 27tc i jak robiłam testy to dwa pierwsze były jaśniejsze bardzo jasne a po 2 dniach troszkę ściemniał także różnie to bywa.kup w aptece 2 testy różnych firm i spróbuj jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki ewa, kupię na pewno inny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam bobotest żółty. Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam jeszcze teraz ten allegrowy test (miałam ostatni) no jest kreska jasna ale ciemniejsza od tej z godz 3 nad ranem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Poczekaj 2 czy 3 dni i powtórz będziesz mieć lepsze porównanie. JA zrobiłam w tym miesiącu 3 testy w odstępach 3 dniowych i wyraźnie każda następna była ciemniejsza :) A pierwszy zrobiłam na kilka dni przed terminem @ i wyszedł dosłownie taki lekki cień kreski cienki na dodatek jak włos. Ale 3-ci test już pokazał pięknie kreskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
makinka-gratuluję :) No teraz to na pewno poczekam do pt :) Szkoda mi kasy na testy, żeby non stop kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja, ech boję się Nie robiłam dzisiaj testu, wstrzymałam się na ile mogłam :) Dziewczyny, pocieszcie mnie bo do jutra osiwieję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jak najbardziej :) Tylko powiem szczerze, że ten miesiąc był taki "odpuszczony" bo męża więcej w domu nie było jak był. Test zrobiłam przed terminem bo zaczęłam wymiotować 2 dni temu i chciałam wiedzieć czy ew moge łykać antybiotyk jakby mnie coś rozłożyło, no i zobaczyłam bladą kreskę i tak to się wszystko zaczęło. Przeraża mnie czytanie o tym, że nie ma się jeszcze co cieszyć. Niby dopuszczam taką myśl, ze @ może przyjść jednak tak mocno wierzę, że jednak mi się udało. Jutrzejszy dzień to będzie jakiś koszmar chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zyczę Ci abyś nie dostała @ trzymam mocno kciuki i czekam na jutrzejszy wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
Nie denerwuj się tak, bo to może zaszkodzić. Wiem co czujesz i te obawy... Ale na pewno będziesz miała test pozytywny i wyraźnie ciemniejszą kreskę. Wytrzymaj do jutra, zajmij sobie czymś czas i jakoś dzień zleci. JA dziś mężowi powiem o ciąży na kolacji rocznicowej. Teścik (ten ostatni oczywiście) już pięknie zapakowany w pudełeczku czeka :) Koniecznie napisz rano jak wynik. Będzie dobrze trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
A i nie nakręcaj się, nie szukaj objawów. Ja na przykład nie mam absolutnie żadnych i czuję się jak w środku cyklu :) Gdyby nie testy i świadomość braku @ od tylu dni w życiu bym nie wiedziała że jestem w ciąży :) Objawy często pojawiają się koło 6-8 tygodnia dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki makinka :) To super prezent mężowi szykujesz :) To byłaby moja druga ciąża, mam juz przedszkolaka w domu. Objawów nie szukam, czuje się nijak. Byłam u sąsiadki na herbacie w ramach odstresowania. Co nie zmienia faktu, że okropnie boje się jutra. Dam znać co u mnie, dam Kciuki trzymajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie ,zrób sobie jeszcze jeden test dzień po planowanej miesiączce. Jesli dziwnym trafem będzie tak samo idź do ginekologa,potrafi wykryć ciążę bardzo wcześnie. Dziś byłam .. Napisz jeśli interesuję Cię jak wyglada takie badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobilam tez test przed spodziewana @. Wyszla blada kreska. Pare dni pozniej powtorzylam i znow wyszla blada, ale jednak ciut mocniejsza. Zrob bete z krwi i wszystko sie wyjasni. Ja balam sie, ze mi ciaza 'wyleci' w dniu spodziewanej @ dlatego zaczelam brac luteine (2x1-co 12h) i jestem juz w 7tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makinka
I jak robiłaś test? Ja też mam w domu przedszkolaczkę 2,5 letnią :) Fajnie że będzie miała rodzeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×