Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra Gargyniuk

Oczyszczacz powietrza

Polecane posty

Gość Sandra Gargyniuk

Witam, chciałam sobie zakupić oczyszczacz powietrza. Jaką firmę, bądź sklep mi polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzaca ale nie bereciara
ja kupilam w B&Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izylda
ja zrobiłam w firmie apeco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz MIlla Home w media expert jak będziesz, ma filtr katalityczny, 6 stopni oczyszczania, cichy, dobry dla alergików ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My na dużą powierzchnię biurową kupiliśmy nawilżacz i oczyszczacz powietrza Venta http://www.nawilzacze-venta.pl/produkty/venta-lw80 i sprawdza sie bardzo dobrze. Jest cichy i energooszczędny, dobrze nawilża powietrze, nie trzeba w nim wymieniać filtra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna778
Niemieckie oczyszczacze powietrza Alfda są skuteczne i wydajne. Nie ma co oszczędzać na takim urządzeniu. W końcu przecież chodzi tutaj o nasze zdrowie. Na pewno godny uwagi jest model ALR300 Comfort z filtrem CleanAIR. Jest niewielki, ale skuteczny. Nadaje się do mieszkania i do biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tortez
Ja uważam, że jest to jak najbardziej dobra opcja jeżeli chcemy utrzymać zdrowe powietrze przynajmniej w naszym domu. Dlatego ze swojej strony mogę polecić Ci abyś zajrzał do oferty sklepu https://www.mwp.biz.pl/ w którym znajdziesz ich ogromny wybór w zależności od potrzeb, ceny i wydajności. Do tego mają naprawdę fajnie działającą obsługę klienta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy o tym słyszeliście, ale już można kupić nawet okna z oczyszczaczem powietrza wbudowanym w ramę okienną. Takie rozwiązanie jest dostępne w okna aluminiowych Schuco, wbrew pozorom można je stosować nie tylko w biurach, ale świetnie sprawdzą się też w domu. Okno wraz z urządzeniem filtrującym nawet najmniejsze drobiny pyłu smogowego można zamówić na wymiar np. w Alu-Plus z Gdańska czy CB Aluminium System z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor P
Są różne rozwiązania, ale najciekawszym wydaje się być takie: https://loveair.pl/oczyszczacz/lifaair-laf200 Oczyszczacz pobiera powietrze z zewnątrz, filtrując oraz ocieplając je, dzięki czemu mamy świeże, czyste i zdrowe powietrze w swoim domu/mieszkaniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwelinaKa87

Ja kupowałam oczyszczacz powietrza Sharp w mwp.biz.pl , Sharp produkuje dobre oczyszczacze, mam go póki co kilka miesięcy, ale widać ogromną różnicę w jakości powietrza w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaBorek

Ja używam Airdog X5 https://airdog.pl/ i jestem bardzo zadowolona z niego. Z tego co się orientowałam to jest on dużo skuteczniejszy od popularnych oczyszczaczy powietrza ze względu na filtry. Większość oczyszczaczy działa na filtrach hepanie wyłapuje zanieczyszczeń mniejszych niż 0.3μm. AIRDOG X5 przechwytuje cząsteczki do 0.0145 μm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie też szukam jakiegoś dobrego modelu oczyszczacza powietrza. Myślałam właśnie o tym sharp ze sklepu mwp.biz.pl podobno dużo osób sobie chwali działanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, żeby nie kupować jakiegoś anonimowego, bowiem nie poradzi sobie z mniejszymi, ale równie szkodliwymi cząsteczkami. Jeżeli chodzi o odświeżacz do mieszkania to ja polecam Philips AC 8228/10 - można go znaleźć w sferisie poniżej 1000 zł. Pracuje skutecznie, ekonomicznie i cicho, do tego świetny design rodem z futurystycznych filmów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Oczyszczacz powietrza w czasach kiedy mamy tak wysoki poziom smogu na zewnątrz to podstawa jeśli chcemy dłużej zachować zdrowie. Urządzenia dostępne na mwp.biz.pl chronią nas przed wieloma chorobami w tym tymi nowotworowymi które powstają poprzez zanieczyszczone powietrza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka z Warszawy

Ja kupowałam w sklepie: www.czujniki-smogu.pl , przynajmniej nikt mi nie wciskał niczego na siłę. Chciałam kupić czujnik smogu,a dopiero później oczyszczacz Sharpa. A wyszło tak, że najpierw kupiłam porządnej jakości czujnik smogu u nich. A chwilę później kupiłam oczyszczacz Winix z ich oferty. Pan bez problemu merytorycznie przekonał mnie do zakupu Winix zamiast Sharp, pomimo że byłam mocno przekonana za Sharpem! Ja ze swojej strony miesiąc później poleciłam swoim znajomym ten sklep i również byli zadowoleni z zakupów u nich. Niesamowita wiedza właściciela i obsługa nakierowana na zadowolenie klienta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My posiadamy oczyszczacz powietrza Webber, można go znaleźć w przyzwoitej cenie, np. w Selgrosie - https://www.kupino.pl/gazetki/selgros-cash-carry cichy i bardzo wydajny! No i cenowo też daje radę :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patricka
Dnia 10.01.2019 o 22:42, Gość majka napisał:

Oczyszczacz powietrza w czasach kiedy mamy tak wysoki poziom smogu na zewnątrz to podstawa jeśli chcemy dłużej zachować zdrowie. Urządzenia dostępne na mwp.biz.pl chronią nas przed wieloma chorobami w tym tymi nowotworowymi które powstają poprzez zanieczyszczone powietrza. 

Hej, też mam oczyszczacz z MWP, mają dobre oczyszczacza Sharpa, sprawdzona marka, pewnie kazdy kojarzy. Kupiłam tam jeden z tańszych oczyszczaczy z oferty a mimo to działa bardzo dobrze, syn jest alergikiem i odkąd mamy w domu takie urządzenie jego objawy alergii niemalże znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykM

Ja natomiast radziłbym Wam zwrócić uwagę na ofertę sklepu OxyShop.pl w którym będziecie mogli znaleźć wysokiej jakości rozwiązania w zakresie oczyszczaczy powietrza dopasowanych do powierzchni mieszkania, czy również domu. W moim przypadku jest to AirDog X5 który jak do tej pory nas nie zawodzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulka

Ja mam oczyszczacz Pure A9, ładnie wygląda, jest cichy więc bez problem może pracować w nocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny jest stadler form victor  posida filtr hepa i węglowy do tego usuwa przykre zapachy,  ja jestem alergikiem a zdecydowanie widzę mniej kurzu u siebie w mieszkaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×