Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem w 21 tygodniu ciąży a nie czuje ruchów dziecka

Polecane posty

Gość gość

Witam dziewczyny ! Jestem zaniepokojona, bo w 21 tygodniu nie czuje ruchów mojego maleństwa :( lekarka powiedziała, że na początku miesiąca poczuje, a tu już bliżej końca i dalej nic..byłam ostatnio u lekarza, ale serce bije..mimo wszystko się denerwuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz na usg będziesz wiedziała czy wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja rowniez jestem w 21tc i dopiero od 2 dni czuje ruchy dziecka. Spowodowane jest to tym,ze lozysko znajduje sie na przedniej stronie. Robilas nbadania prenatalne?Polowkowe? Gdybys robila to bys wiedziala,ze z dzieckiem jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie mam...ta lekarka jest okropna :/ zmieniam ją, w poniedziałek ide do innej ,mam nadzieje, że okaże się dobrą lekarką..czego oczekuje ? Żeby może inne dziewczyny powiedziały kiedy zaczęły czuć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych nadań prenatalnych..ani połówkowych nie miałam..jak wspomniałam moja lekarka jest do d**y dlatego idę do innej..mam nadzieje, że ta mi coś powie i będę spokojniejsza.. a mam takie pytanie..te ruchy czujesz raz dziennie czy pare razy dziennie ? Czy np przez 2h czujesz, potem przez 1 nie itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kiedy Wy czułyście pierwsze ruchy swoejego dziecka i jak to wyglądało ? Ile trwały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za badania prenatalne i polowmowe sie placi. Z doswiadczenia wiem,ze zaden lekarz przyjmujacy na NFZ o nich nie wspomina. Nie da sie dostac na nie skierowania a do tanich one nie naleza. Poza tym na prenatalne juz za pozno a polowkowe robi sie do 22 tc. sprobuj napic sie cos cieplego lub zjesc cos slodkiego i polozyc sie na plecach. Poloz rece na brzuchu i czekaj. Powinnam poczuc takie pukniecia. Ja te pukniecia odczuwam kilka razy dziennie, szczegolnie wieczorem, kiedy padam na twarz i chce odpoczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu nigdy nie ma nic słodkiego :) heh może to głupie co pisze, ale męża nie ma, bo w delegacji, ja pieniędzy nie mam, a od mamusi będę wołać daj mi na czekoladke ? heh jestem dorosła i to męża mogę prosić, a mamę prosic o pieniądze to mi wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarka jest winna temu, że ruchów dziecka nie czujesz ?? Co ty bredzisz ? Może za gruba jesteś, i fetu na brzuchu za dużo masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem gruba ale ruchy czulam jakoś kolo tego 21 tygodnia. Na początku nie wiedzialam nawet, ze to to ejst to. Tak jam ktoś napisał. Zjedz cos, nie musi byc slodkie, napij sie herbaty z cukrem czy cos. Poloz sie na plecach, ręce na brzuch i czekaj. Niektore kobiety czuja ruchy wcześniej inne poźniej. To zależy od wielkości dziecka, gdzie jest macica itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie powiedziałam, że to wina lekarza przecież, no daj spokoj ! Powiedziałam tylko, że powiedziałam, że będą, anie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja nie jestem gruba a ruchy poczu,łam dopiero ok 26 tygodnia, co i mnie i lekarkę dziwilo, no ale podobno i tak bywa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam tak jak mi jedna pani radziła, zjadłam półtorej kromki z drzemem, a teraz pije cherbate z dwiema łyżeczkami cukru i czekam, moze moje maleńtwo się ruszy, tak bym już chciała to poczuć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×