Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niska Blondyneczka

Wysocy panowie od 180cm Jakie kobiety lubicie

Polecane posty

Gość Niska Blondyneczka

Ja mam 165cm wzrostu i 55kg wagi. Uwielbiam wielkich mężczyzn, szczególnie takich miśków. Czy mam u takiego szansę? Oni pewnie wolą wysokie kobiety. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endymion
Niskie blondyneczki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska Blondyneczka
Czyli jest dla mnie nadzieja. :D A jeśli mogę spytać... Ile ważysz? I czy różnica wzrostu stanowi jakiś problem w seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna nocą
Ja mam 170cm i ważę 60, no może 62kg i też mnie nikt nie chce :( Może jestem za gruba, 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80 i dokladnie 192... nie stanowi, generalnie jest tak ze akurat w lozku lepiej jest z nizszymi dziewczynami niz z wysokimi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska Blondyneczka
Aniu ja uważam, że jesteś akurat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna nocą
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska Blondyneczka
Dziękuje zbereziniku za odpowiedź. Zawsze byłam przekonana, że różnica wzrostu stanowi problem przy niektórych pozycjach, a tu proszę jednak się myliłam.:D A z wysokimi kobietami miałeś jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 185cm i uwielbiam takie jak ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna nocą
No właśnie, też jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis czas temu bylem z dziewczyna ktora byla raptem ciut nizsza ode mnie (>180)... ja generalnie lubie w miare wysokie a najlepiej tak ok 175 bo wtedy sobie jeszcze spokojnie klade reke na ramieniu a i jak szpile nalozy to jest ok... ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blondyneczka i ania mają apetyczne wymiary ja uwielbiam kobiety o kształcie klepsydry w przedziale wzrostu od 155cm do 175cm :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska Blondyneczka
Ja ze szpilkami mam 177cm. :D Niestety genetyka nie chciała mi dodać tych 5cm, bo zawsze chciałam mieć 170cm wzrostu. ;) I dziękuje za komplement gościu, ja właśnie jestem taką klepsydrą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna nocą
Ja jestem klepsydra :) Znaczy się, mam wcięcia tu i ówdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska Blondyneczka
Masz całkowitą rację zbereziniku. No ale zawsze można miło porozmawiać, wymienić się spostrzeżeniami itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz spojrzalem zdjecie ze slubu mojej siostry jak tanczymy razem to ona ma jakies 167 i uwazam ze ladnie razem wygladamy.... tak obiektywnie patrzac pod katem wzrostu oczywiscie... :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska Blondyneczka
Ja aktualnie jestem wolna. Mój były miał 170cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu jakiś fajny temat! :classic_cool: Ja mam- 163cm wzrostu i 53kg. Mój wybranek ma - 185cm i 80kg. Stwierdzam, że tak jest idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blondyna ja sie toba zaopiekuje!!! mam 198 wzrostu wage 92 i potwora w spodniach 18 cm!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niska Blondyneczka
Szpilki nosiłam ale bardzo niskie. :p No panowie, czekam na wasze odpowiedzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaona321
Ja mam 158 cm ,lubię tylko wysokich mężczyzn. Im wyższy,tym lepiej. Najwyższy mial 197cm,nosil mnie doslownie na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wysokie, długonogie kobiety fajnie się patrzy, ale w związku długie nogi, aż takiej roli nie grają. charakter, charakterek bardziej. a w łóżku i tak się wszystko wyrównuje. :D spotykałem się z kobietą poniżej 160cm, 30cm różnicy między nami było, czasami czułem się jakbym z córką szedł, ale w łóżku to takiego temperamentu wcześniej nie miała żadna! miło powspominać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcx
165/55 (blondyneczka) i 170/60(62) (Anna) to w zasadzie idealne miary. I nie, Anna, nie jestes gruba. Co do odpowiedzi na pytanie... mam tylko 178cm wiec siedze cicho. :) :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie ustawianie sobie granic ile trzeba mieć wzrostu czy wagi jest jednak zwyczajnie durne. Ważne są wzajemne "iskierki" czy tzw popularnie "chemia". Ja to jest to spokojnie będzie w łóżku. Miałem i wyższą od siebie kochankę i znacznie niższą - obie były świetne. Więc nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcx
hm... tak czytając tutaj takie rózne, to "2cm" czasem bywa tu granicą "byc albo nie byc", aczkolwiek chyba nie odnosi sie to wtedy do wzrostu tylko do długosci innego organu ... No, iroka to by juz mialbym z czego postawic, fakt... :) No ok, to tak bokiem tylko - jakie?... Generalnie, podswiadomie najbardziej preferuję takie ciut nizsze ode mnie - czyli 170-165 jak najbardziej. :classic_cool: natomiast fakt, znałem także 2 "sztuki" nizsze, tak ~160cm i owszem, moc i wydolność to one miały... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×