Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Claudia20

Czy to ciąża

Polecane posty

Witam serdecznie:) Ostatnią miesiączkę miałam 19.10 w tym miesiącu jej nie dostałam więc dzień po terminie zrobiłam test z moczu- negatywny. Wczoraj zauważyłam na wkładce różowe plamki, więc pomyślałam, że idzie @, ale nie ma. Dziś dodatkowo pojawiło się kilka plamek ale już brązowych. Kilka dni przed terminem @ bolało mnie podbrzusze. Dzisiaj wybrałam się na beta hcg, ale wynik dopiero jutro. Chciałabym wiedzieć, czy któraś z Was tak miała, czy to ciąża, czy może jakieś zaburzenia hormonalne? Proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiesz sie jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam żadnych ciążowych objawów, więc bardziej stawiam na hormony. Ta beta tak dla pewności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jeszcze ktoś sie wypowie? Na pewno któraś tak miała:) Chciałabbym wiedzieć jak się to skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co ci chodzi?? Co któraś tak miała ??? Wyniki będziesz miała jutro to będziesz wiedział. Czego ty oczekujesz?? Że powiemy ci Tak to ciąża !!! ?? A jutro dostaniesz okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak podobnych?? Miałaś coś nadzwyczajnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać , że jesteś bardzo młoda.... @ może się spóźniać 2-3 dni i nie będzie to nic nadzwyczajnego . Więc wyjaśnij o czym ty byś chciała porozmawiać? O tym , że test wyszedł negatywny?? Jeśli jest ciąża to nawet po 3 dniach może kreski drgiej nie być albo będzie słabo widoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaznaczyłam wcześniej, że bardziej stawiam na podłoże hormonalne i nie rozumiem skąd ten atak na moją osobę. Dzieje się coś dziwnego, czego wcześniej nie doświadczyłam i chciałam zaczerpnąć kilku informacji, żeby wiedzieć czego sie ewentualnie spodziewac. Mam 23lata i do tej pory nie byłam w podobnej sytuacji. Skoro nie potrafisz mi pomóc, to również nie krytykuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×