Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedy zaczęliście podawać dziecku na śniadanie kanapki

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny pytam bo mam 10 miesięcznego synka i na śniadanie je kaszki z mlekiem, ale daje mu też kawałki chleba czy bułki z mojego śniadania. Czy mogę podawać mu już na śniadanie kanapki ? Bo wydaje mi się, że synek ma już dosyć tych kaszek i bardziej jest zainteresowany pieczywem. I przede wszystkim z czym mogę takiemu szkrabowi podawać te kanapki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, nie mam pojęcia ale z rowerkiem to już chłopak powinien być obeznany. No i angielski, czy twój synek zna już angielski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja na 8 mies i daje jej kanapeczke z samym masłem. nie je za fajnie no ale uczy sie. trochę zje, trochę rozkruszy ale gdzie jej coraz lepiej. 10miesiecznemu to możesz już z jakąś wedlinka, twarozkiem, serem żółtym itd. zależy na ile radzi sobie z gryzieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 19:44 pomylił chyba tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żółty ser to ciężkostrawny jest, to raczej zaczekać z tym do roku, ja radzę jakieś twarożki, pasty warzywne, jajeczniczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afromental
Moj syn ma 10 miesiecy,Na sniadanie je kanapki,twarozek,jajecznice,on specjalnie kaszkowy nie jest.Je tak od jakis dwoch miesiecy,rosnie,brzuch go nie boli i ma wielka frajde przy jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ma 8 mc na śniadanie je, raz kaszka, raz kanapka z serkiem topionym bądź szynką, czasami też parówka cielęca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×