Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ANGLIK

Jak przeprosić kobietę z całego serca

Polecane posty

Byłem z nią 3 lata i kochaliśmy się w sobie chociaż byłem starszy od niej o 9 lat. Niedawno mnie zostawiła. Bo zacząłem kokietować inne dziewczyny. Od tego czasu widzi we mnie same wady i nienawiść do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fest ją kochasz, jak podrywałeś inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to sam wiem że źle zrobiłem. Ale to też nie jest moja wina, Sama 2 lata temu bawiła się z jakimś starszym kolegą taty z pracy na ognisku. A od następnych dni zaczęli utzrymywać kontakt ze sobą a różnią się o jakieś 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci taka hipokrytka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zrozumiałem że też mnie robiła w konia. I wiem że teraz chó..j jej w d**e i niech się szmaci z kim tam chce. Tylko nie rozumiem jak mogła takie coś zrobić będąc porządną i dobrą kobietą. Może po tym jak się dowiedziała o moich wybrykach to zmieniła się o 180 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę jej tylko pokazać że jestem wspanialym facetem i chcę ją przeprosić jeśli faktycznie to jest moja wina. Jeśli nie to też niech wie że jestem wspaniałym mężczyzną. I niech wylewa sobie łzy, że straciła coś więcej niż chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro choj jej w d**e to i przeprosiny sobie daruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja chce dać jej prezent który ją trafi i zobaczy na oczy co straciła. To co mam zrobić żeby zrozumiała co straciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona juz zrozumiala co zyskala ze sie trzymasz z daleka naprawde nic wiecej nie musisz robic, ch*j w d**e wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co takiego zyskała? Wolność? Dawanie d**y każdemu który ją tylko bzyknie i ucieknie a ona będzie myśleć że to ten jedyny? Bo nie widzę innego rozwiązania. Kobiety chcą mieć od razu dzieci by faceta mieć przy sobie. Żartowała sobie ze mnie. Zapowiedzi w kościele a zaraz po powrocie do domku włazience dzwoni do tego kolegi ojca. Co to k******a za cyrk. Mówi że kocha a tu robi sobie jaja z miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i się kochaliście, ale być ze sobą nie potrafiliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyskala wolnosc od msciwego dupka ktory jedyne na co ma ochote to zablysniesie w swietle cudzych oczu to baardzo wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogliśmy się często widywać bo dzieliło nas 80 km. Zabłyśnięcie w cudzych oczach? Ty jak idziesz z chłopakiem/mężem/dziewczyną/żoną w towarzystwo sypiesz na prawo i lewo k***ami i chójami dając do zrozumienia że jestes ze wsi i nie znasz innych słów jak k***a piżda chój? Weź sie debilu/debilko ocknij. Bo jak Cię widzą tak Cię piszą. A wiadomo że o pracę trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogliśmy się często widywać bo dzieliło nas 80 km. Zabłyśnięcie w cudzych oczach? Ty jak idziesz z chłopakiem/mężem/dziewczyną/żoną w towarzystwo sypiesz na prawo i lewo k***ami i ch*jami dając do zrozumienia że jestes ze wsi i nie znasz innych słów jak k***a piżda ch*j? Weź sie debilu/debilko ocknij. Bo jak Cię widzą tak Cię piszą. A wiadomo że o pracę trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×