Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sissi sissi

Jakie kosmetyki kupic w Polsce

Polecane posty

Gość sissi sissi

Chcialabym sie zapytac osoby mieszkajace w Polsce jakie kosmetyki dostepne na polskim rynku aktualnie sa godne uwagi. Nie mam tu na mysli zadnej konkretnej grupy kosmetykow, a tylko wasze ulubione produkty, dostepne w Polsce, zwlaszcza (ale niekoniecznie) polskich firm. Na codzien mieszkam za granica, ale w grudniu przyjezdzam do kraju, wiec chetnie wyprobuje cos co mi polecicie. Mam nadzieje, ze inni tez skorzystaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylveco (kremy); Pervoe Reshenie (receptury Babuszki Agafii), maski do włosów Gloria, Biovax, Kallos latte, Bingo, aloesowa Natur Vital; balsamy Joanny "Z apteczki babuni", Cetaphil (jeśli u ciebie nie sprzedają), jeśli nie jesteś z Niemiec to także w Rossmanie dobrze się obkupić (kremy z mocznikiem, płyn Facelle, rzeczy z Alterry...), Fitomed (kremy, żele do mycia twarzy i ciała, toniki...), na cerę naczynkową kremy Iwostin Rosacin, serum do rzęs l'Biotica...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sissi sissi
dziekuje za przydatna i konkretna odpowiedz :) mieszkam we Wloszech, tu nie ma ani Cetaphilu ani Rossmanow ;) a probowal ktos moze masel do ciala z firmy ziaja? albo szamponow z Alterry? moze ktos cos jeszcze poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula877
Ja polecam co prawda nie polskie, ale zdecydowanie warte uwagi kosmetyki pure fiji. Składniki w nich zawarte są w pełni naturalne, super nawilżają, a poza tym pięknie pachną ;) Ja uwielbiam kokos, ale mają też inne zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prettyblonde
Ja mam masło Ziaja Kozie Mleko, jest świetne, zapach piękny (choć to kwestia indywidualna), dlugo się trzyma skóry. Poza tym z Ziaji polecam też takie mleczka z bioolejkami, cos niewiele ponad 10 zl za duużą butlę, ładnie nawilżają. I żele pod oczy z Flos-leku ze świetlikiem są super. Acha, i ja też lubię Green Pharmacy (znajdziesz w Rossmannie, Hebe). Niedrogie, dobre. Z Alterry miałam kilka razy szampon i jeszcze będę miała, bo są super i nie plączą włosów, też świetna jest maska do włosów i olejki do ciała tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyka na kafe: 4 odpowiedzi, a z tego połowa to spam (fiji i thalgo, nie daj się nabrać, raz, że toto drogie jak stopięćdziesiąt, a dwa: niewarte połowy tej kasy). Za to dziewczyny doradzające Alterrę, Sylveco, Ziaję, Babuszkę Agafię dobrze mówią. Ja bym jeszcze do tego dołączyła "samoróbki" z Biochemii Urody czy masła i oleje, które można tam kupić (tam, albo na podonych stronach: zrób sobie krem, mazidła, ecospa). Warte uwagi mogą też być niektóre zadziwiająco tanie kosmetyki kolorowe, jak np. ten tusz (do kupienia w Rossmanie): www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=47703&next=1 Czy ten błyszczyk: www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=39065&next=1 Lakiery Wibo, Eveline, Inglot też mogą być warte uwagi (chociaż u siebie masz wybór lakierów w Kiko, więc może polskie cię nie zainteresują).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, dermika i soraya też nie są - poza nielicznymi wyjątkami - warte uwagi. Ostrzegam, bo nimi też ostatnio spamują po forach i tylko kwestia czasu jak trafią i tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prettyblonde
0.44 dokładnie tak:) np warto kupić olej kokosowy - ładnie pachnie i przede wszystkim jest świetnym nawilżaczem. Ja kupuję w sklepie zielarskim. A, i oliwka Hipp (Rossmanny) też fajnie nawilża skórę. Polecam też krem tonujący nuno z Ziaji - jeśli nie ma się problemów z cerą i nie używa bardzo kryjących podkladów, to ten krem się świetnie sprawdzi. Też jest niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam pomadki z firmy Celia. Nie są drogie, ale za to bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie ziaja to reklama, najgorsze kosmetyki jakie keidykolwiek stosowalam, szczegolnie szampon, az mi wlosy po nim siwe zaczely sie pojawiac, tylko zmnielyam od raz ani jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piroxeni
Jak mogą zacząć siwieć włosy od szamponu? O czymś takim nawet żaden fryzjer ni słyszał. Z ziaji polecam żele pod prysznic-pomarańczowy, kokosowy i czekoladowy. Krem bambino z tlenkiem cynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sissi sissi
dzieki dziewczyny za wszystkie wypowiedzi :) na pewno skorzystam :) co do kosmetykow z Kiko to mnie osobiscie one nie powalaja na kolana, ale u mnie kosztuja niewiele, wiec czasem na cos sie skusze ;) ja akurat lubie Ziaje, stosowalam kiedys takie mydla do mycia ciala, cos w stylu zelu do kapieli, o zapachu kokosowo - czekoladowym oraz drugi o zapachu truskawkowym. Ktos wie, czy sa jeszcze dostepne? Z biochemii urody cos czasem zamawiam, uwazam ze maja kilka udanych produktow. A mozecie mi polecic jakas odzywke do paznokci? Slyszalam o roznych, rozne opienie.. ktos? cos? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziaja sraja, badziewie za 10 zł w którym prawie nic nie ma, a jak juz jest to śladowe ilości. Najlepsze firmy to Jean DArcel, Algologie, Purles i Thalgo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, np. takie coś: www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8520 czyli prawie 100 zł za wodę, silikon i glicerynę i śladowe ilości czegokolwiek aktywnego to jest dopiero coś, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo to: " www.cosmetologist-and-beauty.blogspot.fr/2013/10/krem-lactique-jean-darcel-i-krem.html No naprawdę, skład akurat wart 130 zł... i oh, o ile lepszy od np. tego: www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=35059 (polski krem za 12 zł). Idź kobieto i nie kompromituj się ze swoimi super dvper drogimi firmami niewarytymi 1/20 ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od dłuższego czasu zwariowałam na punkcie kosmetyków mineralnych :) Trafiły mi w ręce m.in. produkty firmy Jane Iredale (pierwsze ich kosmetyki dostałam w prezencie i po prostu się zakochałam :)))) Szczerze polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem fanką jedynie kosmetyków z firmy Klapp i Guinot, ale pewnie nie macie na to pieniędzy, więc musicie się zadowolić tanimi kremikami z drogerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następny trol :D Szkoda, że takie "z pieniędzmi" nie mają na tyle rozumu, żeby umieć przeczytać skład i nie wywalać tych pieniędzy na nic nie warte dziadostwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja mam pytanie. co z loreal true match? nowa wersja trochę mnie wprowadziła w las. Golden beige to odpowiednik amerykańskiej wersji w? chciałabym najjasniejszy z żółtym odcieniem, więc golden beige 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25.11.13 gość ........ Ty za to jesteś jakaś dziwna, skoro zakładasz, że wszystkie droższe kosmetyki mają gorszy skład od tych tańszych. Ma to wg Ciebie jakiś sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sissi sissi
Hej, dzieki ale nie znam tego podkladu. Jezeli chodzi o te kwestie, to jak dla mnie sa najlepsze podklady normaderm vichy i od nich raczej nie odstapie :) ale dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ty za to jesteś jakaś dziwna, skoro zakładasz, że wszystkie droższe kosmetyki mają gorszy skład od tych tańszych. Ma to wg Ciebie jakiś sens" Nie zakładam, że mają gorszy tylko WIEM (właśnie na podstawie analizy składów) że w 90% ten skład nie jest wart takiej ceny. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem fanka polskich kosmetykow, ale zajrzalam na polke z kosmetykami mojej mamy i moge troche polecic: odzywka do paznokci Eveline 8 w 1 maseczki do wlosow Biowax peeling morelowy Soraya ultra oczyszczajacy maska do stop Bielenda balsam do ciala i twarzy Cetaphil maseczki do twarzy Tołpa kremy do twarzy Iwostin tusz do rzes Eveline Volume Celebrities mam nadzieje ze troche pomoglam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same szity klaudynka wymieniłas, juz nie mówiąc ze w tej mieszance sretapil próbowałaś przemycic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, moze dla Ciebie szity, czesc tych kosmetykow to kosmetyki uzywane przez moja mame ( np. iwostin czy odzywka do paznokci) a czesc to kosmetyki uzywane przeze mnie :) mi te kosmetyki odpowiadaja, Tobie nie musza a co do Cetaphilu- kiedy mialam silny tradzik i stosowalam maści, ktore bardzo wysuszaly, tylko cetaphil byl w stanie dobrze nawilzyc moja cere. ale nie nadaje sie na dzien czy pod makijaz, bo po prostu jest za tlusty :) teraz i tak juz go nie uzywam, bo zwyczajnie nie jest mi juz potrzebny radze zachowac swoje teorie spiskowe na temat przemycania 'sretapilu' dla siebie :) swoja droga ciekawe skad ta teoria ze akurat cetaphil a nie maseczka tołpy albo peeling z sorayi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorisss01
Też moglabym polecić odżywkę do paznokci Eveline, używałam ją swego czasu żeby odbudować paznokcie (obgryzałam), to była jedyna kuracja która zaowocowała ładnymi dlugimi paznokciami. Od tamtej pory nie skubię a płytka wygląda ok. Czasami jeszcze stosuję odżywkę wspomagająco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ziaja, Joanna, maski do wlosów wax, krem Bambino ( nie pamietam firmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi sie przypomnialo- do swojej listy moge tez dopisac olejek myjacy i hydrolat/tonik z Biochemii Urody- z tym ze te kosmetyki mozna kupic tylko online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×