Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 tc a brzuszka nie widać

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny. Tak przyglądam się temu mojemu brzuszkowi i nic..nie ma różnicy. Wczoraj zaczęłam 16 tc i to moja pierwsza ciąża. Brzuszek mam taki sam jak przed ciążą, płaski jak deska. Dodam że jestem bardzo szczupła i mam niedowagę bo zawsze ważyłam 41 jednak teraz waga pokazuje mi nawet 43, wiem że to niewiele ale tak już po prostu mam..Martwię się tym brzuszkiem bo czytałam że u szczupłych kobiet brzuszek szybko wyskakuje a u mnie nic. W ciągu dnia jest większy ale z samego rana płaski jak zawsze..nie wiem co mam sobie myśleć. Czy któraś z Was też miała malutki brzuszek? Wiem też że każda z nas jest inna,ale liczę na jakieś słowa otuchy bo czuje się jak dziwadło przy tych wszystkich babkach z brzuszkami w poczekalni do gina. Niedługo to wszyscy przestaną mi wierzyć że jestem w ciąży ;p Błagam Was napiszcie że to normalne i brzuszek jeszcze wyskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz jeszcze czas a to, że C**przestaną wierzyć to ich sprawa, co Cię to obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem. W necie dużo dziewczyn zamieszcza swoje zdjęcia z brzuszkami i w 16 tc to już mają co pokazać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna, która porównuje się innymi, nie wiesz, że każda ciąża jest inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co, też chcesz pokazać swój BRZUCH w necie, ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale liczę na jakieś słowa otuchy bo czuje się jak dziwadło przy tych wszystkich babkach z brzuszkami w poczekalni do gina - z czym masz problem? ciesz się, że z maleństwem wszystko w porządku a nie problemy sobie wymyślasz, czuję się jak dziwadło i inne głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie chce niczego pokazywać, oglądałam te zdjęcia z ciekawości żeby zobaczyć jakie brzuszki mają dziewczyny w tym samym tygodniu co ja i po prostu trochę się zaniepokoiłam. To moja pierwsza ciąża i wymyślam sobie rożne głupoty. Myślałam że szybko mi ten brzuszek wyskoczy, czekam na niego z niecierpliwością a tu nic się nie dzieje. Po prostu się martwię i chciałam zapytać czy dziewczyny ktore już mają ciąże za sobą też miały malutkie brzuszki a w takim tygodniu co ja to nawet jego brak. Wiem że każda ciąża jest inna ale myślałam że któraś mi coś podpowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martwic to sie mozesz tym, ze ja wyskoczy, to szybko i nie opanujesz rozstepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie brzuszek wyskoczył dopiero koło 23tc teraz jestem w 27 ale nie jest bardzo duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie jeszcze ci brzuszek urosnie i bedziesz miala dosyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyślam się:)oby do lutego i moja kruszynka będzie już ze mną czego nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 11 tyg i też nic a nic nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszek to kwestia indywidualna moja koleżanka rodziła 4miesiące temu i w 6mc miała wielki brzuch ledwo chodziła a ja w 7 mam taki jakbym piłeczkę połknęła także czekaj cierpliwie a na pewno wyskoczy jak dzidzia podrośnie moja aktualnie waży około 1kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam bardzo szczupła i brzuszek wyskoczył mi dopiero w 19tyg. Niestety od razu na całym brzuszku pojawiły się rozstępy mino to że smarowalam od 13 tc gdy tak naprawde nie było nic widać. W 9 miesiącu czułam się jak słonica gdyż rósl tylko brzuszek, a jak na moją wagę było mi bardzo ciężko i niewygodnie. A koleżanka była dopiero w 23tc jak coś było widać i do porodu miała malutką"piłeczkę" jak nie które kobiety maja w 4-5mc.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 22 tyg.pod koniec pazdziernika bylam na wizycie i powiedzieli mi ze za malo przytylam.teraz moj brzuch coraz bardziej sie zaokragla i az sie boje co bedzie do marca!!!jestem po dwoch ciazach i nie mam miejsca na rozstepy!!!!pod koniec ciazy dziecko rosnie najbardziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z rana to normalne ze brzuch jest mniejszy niz w ciagu dnia gdy jesz :) nie przejmuj sie moja mama mi zawsze opowiada ze jak szła mnie rodzic to sie smiali czy królika idzierodzic bo miała tak malutki brzuch 2 dni przed porodem hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do 23 tyg nie miałam brzuszka. Teraz jestem w 36 i wielki nie jest. Nie przejmuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też mówili za mało przytyłam bo w 5mc miałam niecałe 4kg a teraz jestem w 7mc i mam 7 na plusie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wlasnie nie chce zeby byl za wielki bo teraz w 22 czuje sie wypchana a mam problemy z kregoslupem.myslalam o tym pasie ciazowym ale nie wiem czy to faktycznie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ten ból ja tez mam problem bo mam defekt kości ogonowej i mimo to że mam mały brzuch to kregosłup boli a do tego przez miesiąc miałam rwe kulszową i nawet siedzieć nie mogłam ani leżeć na plecach tylko na boku ale na szczęście już przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze dziewczyny mam poidobny problem z kregosłupem... nigdy mnie wczesniej nie bolał a opdkad jestem w ciazy to czesto jak sie schyle czy wstaje czuje bol w czesci ledzwiowej a tez nie przytyłam duzo bo narazie 3 kg a jestem w 13 tyg obawiam sie co bedzie pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze ze brzuch dopiero bedzie rosl.mam termin dopiero na marzec;)mam dyskopatie.czasem tez krocze mnie boli jak duzo pochodze.w dodatku mam przepukline nad pepkiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kumpela miała taki mały brzuszek że jak była w 7-8 meisiącu to byś pomyslała że się najadła a nie jest w ciąży. ja natomiast mam dużo wód płodowych od samego początku i mam bardzo "wydęty" brzuch w przód, taki okrągły, tylko z przodu, od 10 tc już był widoczny, a teraz w 6 miesiącu wyglądam na 7-8 miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie miałam brzucha do 6,5 miesiąca, pojawił się z dnia na dzień i tak sobie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli dziecko zdrowe to chyba lepiej miec ten mniejszy brzuszek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 12 tyg, od poniedziałku 13 i brzuch mi nie rośnie (albo nie widzę, bo jakoś super szczupła nie jestem, mam taką oponkę na brzuchu) ale tak nisko, nad samym spojeniem łonowym robi się trochę wypukły. Z trochę innej beczki - moja koleżanka ze studiów chociaż w ciąży nigdy nie była to ma taki okrąglutki brzuch wystający, że wygląda na jakiś 5 miesiąc ciąży, w dodatku ma taką posturę ciała, że ten brzuch wygina do przodu. Raz na imprezie w akademiku jakas dziewczyna chciała jej zwrócić uwagę, że w ciąży nie powinna pić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczynam 28 tydzien i ledwo co widac ;) a młody kilogram juz wazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że różnie to u innych bywa z tymi brzuszkami więc chyba nie mam się czym martwić.. Ale też właśnie dużo słyszałam że jak brzuszek zaczyna rosnąć to właśnie tak się uwypukla tuż nad spojeniem łonowym a u mnie nawet tego nie ma..Mam wrażenie że na wysokośc**pępka jest bardziej uwypuklony a nad spojeniem łonowym jest płaski. Za kilka tygodni powinnam poczuć ruchy i nie wiem jak to będzie wyglądało z takim płaskim brzuchem. Robi to jakąś różnice czy brzuch jest większy czy płaski żeby poczuć jakiekolwiek ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnej. U mnie odbywają sie sceny rodem z filmu science fiction - prawie niewidoczny brzuch i takie kopniaki i uwypuklenia widoczne z zewnątrz :D ubaw po pachy. Gość od 28 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×