Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wizyta u dziwki

Polecane posty

Gość gość

Napisze ktoś jak to z grubsza wygląda. Chodzi o taka do której się chodzi do mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano własnie, tez sie nad tym zastanawiam. Tzn nie nad pojsciem, ale jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat i skat
fajnie tylko d****a za wiele zarabia zeby przyjmowala w mieszkaniu klientow bez uprzedniego polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste. Wchodzisz, placisz, r***asz, wychodzisz. ;) Mozna rozmawiac, smiac sie albo nawet zrezygnowac w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej od razu się umówić czego oczekujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUSZMANN
idz synku, zaplac to sie dowiesz a nie wymyslaj na kafe p*****l. Za nauke trzeba placic. Jak jej nie bedziesz dotykal, to dostaniesz 1,5% rabatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animal1
Płacisz od godziny. Wchodzisz do mieszkania witasz się i idziesz pod prysznic z reguły prysznic to wymóg ale to głównie zależy od dziewczyny ale skoro będzie nalegać to nie będziesz miał wyjścia choć że nawet przed godziną brałeś prysznic w domu i to się w czas nie wlicza, następnie przechodzisz do działania, r*****ie i oral jest w cenie za dodatkowe atrakcje takie jak anal czy sex bez gumki lub co tam sobie zażyczysz będziesz musiał dopłacić kilka dyszek, najlepiej jest wszystko ustalić przez telefon przed spotkaniem. Najlepiej jest wybrać jakąś szmulę z roksa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę są jakieś idiotki co dają bez gumy za dopłatą:D selekcja naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej kilka stow wiecej
by wsadzic k u t a s a w smierdzacy gownem o***t :o :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animal1
90% prostytutek za dopłatą np 50 zł zrobi to bez gumy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary czlowiek i może
Najlepiej omówić szczegóły telefonicznie. Ja byłem u jednej co 2 finały w godz ma za 200. Do tego laska bez kalosza z finałem w ustach. Inna 150 za godz. wszyrtko w cenie: oral, klasyk, anal, rimming, głębokie gardło i na koniec połyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam za darmo wchodzę na te śmieszne portale randkowe i szukam aż znajdę, trwa to góra tydzień, dobra gadka i po 2-3 spotkaniu jestem już u niej na noc hahahahha, r***ańsko odchodzi do rana ile tylko dusza zapragnie :D, na co mi jakieś płatne d****i jak są w necie darmowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
animal1, jak to się prysznic w czas nie wlicza? Ja byłem u jednej to czas zaczął być już naliczany po przekorczeniu progu jej mieszkania. Byłem u młodej c**ki 19 lat, fajna dupka, wzięła 150 zł, zrobiła mi drinka dla rozluźnienia, następnie wysłała mnie pod prysznic, a potem przystąpiliśmy do zabawy. Wszystko tak jak uzgadnialiśmy, czyli wszystko w cenie i bez dopłat. Na samą zabawę wyszło około 35-40 min, ale miałem spust 3 razy i zrobiłem to co chciałem, więc nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trele i morele
A jak złapiecie jakąś chorobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animal1
Zależy od dziewczyny są takie które nawet na zegarek nie patrzą, te 15.20min nieraz masz gratis do godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie wrocilem z burdelu. Dziwek co niemiara i choc z reguly nie lubie czarnych to dzis zerunalem fajna laske z nigerii. Szkoda tylko ze z nimi sie da sie za bardzo pogadac, Cialo miala b. ponetne a dziurke ciasna az dziw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam od jakiegoś czasu przyjmuje prywatnie w mieszkaniu lub moge dojechać moje fotki i telefon na tej stronie: http://sh4refiles.pl/cf9b66f9 Tylko jedna fotka dostępna a Telefon i pozostałe moje fotki ukryte poniewaz oferta jest tylko dla zinteresowanych a nie dla osób co dzwonią dla jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
One mają gumki czy się bierze ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy, jeśli jest porządna to ma gumki a jeśli tania i chora to nie bo i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o k***a jakie ulomy zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×