Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

własna firma

Polecane posty

Gość gość

pracuje jako asystent sędziego, wcześniej pracowałam w kancelarii adwokackiej, jak byłam na aplikacji adwokackiej ( którą obecnie zawiesiłam). Jako aplikantka byłam zatrudniona na 1/4 etatu, pracowałam 50 h tygodniowo i dostawałam 1000 zł (większość pod stołem), większość moich znajomych zarabiała 0 zł. Taka polityka była w naszej radzie adwokackiej, aplikantów jest mnóstwo i doszło do takiej desperacji, że ludzie "pracują" za darmo, żeby mieć jakieś doświadczenie lub bo patron tego wymaga. Ale wracając do tematu, często piszę pozwy rozwodowe i inne związane z tym tematy, pozwy o zapłatę itp. biorę za to 50-150 zł, zawsze się bardzo staram, odpowiadam na dodatkowe pytania, ba! może czasami przesadnie się angażuje. Jednak jest to działalność dorywcza w dużym stopniu pro bono. Czy warto próbować i zakładać coś oficjalnie? czy wybralibyście taką ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja bym założyła własną firmę. Jeśli masz klientów to nawet się nie zastanawiaj. Do tego dobra reklama i powinnaś rozkręcić biznes. Tutaj http://bogatyumysl.pl/articles/category/finanse/85 znajdziesz wskazówki jak rozwinąć firmę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosienka74
Masz niskie ceny więc klientów będziesz miała sporo. Ja bym zaryzykowała. Pomoc w założeniu i prowadzeniu firmy znajdziesz na http://www.infakt.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś zajmuje się biznesem powinien koniecznie przeczytać książkę "Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach" Autorzy: Andrzej Niemczyk, Bartłomiej Sapała Znajdziemy w niej bardzo wiele informacji na temat tego w jaki sposób najłatwiej jest zwiększyć sprzedaż. Ważne jest to, że autorzy są doświadczonymi marketingowcami i handlowcami, popierają swoje rady przykładami z własnego biznesu. A tacy ludzie jak ja mogą korzystać z rad i wprowadzać je w swoich biznesach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×