Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

okoj dla dziecka

Polecane posty

Gość gość

hej, jakie pokoje maja wasze corki? ja wlasnie jestem w trakcie remontu, zastanawiam sie jeszcze nad dodatkami. sama nie mialam nigdy swojego pokoju,dzielilam go z siostra i na corki skupiam sie strasznie. praktycznie wszystko juz mam. teraz pozbywamy sie starych mebli i do roboty. corka ma 6 lat. nie bedzie miala zadnych d**ereli na scianie z motywami z bajek, na podloge polozylam wykladzine po calosci. kolor fiolet-to kolor przewodni:) firanki kupilam sniezno biale,matowe z dodatkiem lecitkiego fioletu. kupilam mebloscianke, taka jak do salonu. tylko mniejsza, bez wiekszych ilosc**plek,poleczek itd. dokupilam w tym kolorze szafe. ma lozko, narzuta jasna, dokupie ze 2 ozdobne fioletowe poduszki. myslalam,zeby na scianie,na ktorej jest tv polozyc kolor, boje sie,zeby tylko tego fioletu nie bylo za duzo. jak to u was wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa z daleka
Moja corka (8 lat) tez ma fioletowa mieciutka wykladzine na podlodze. Do tego blady bardzo jasny roz na scianie, biale mebelki. Na lozku patchworkowa narzute i 2 wielkie poduchy do tego. Firanki zmienne - teraz akurat wisi krotka ecru, ale mam tez wlasnorecznie uszyta w bialo rozowe pasy (typu lambrekin). Nad lozkiem do czytania lampka Arstid z Ikea a na suficie taka lampa(zamiast motylkow fioletowych sa rozowe kwiatki)http://www.leroymerlin.pl/oswietlenie/oswietlenie-scienne-i-sufitowe/oprawy-wiszace/lampa-wiszaca-concha,p107595,l956.html Na polkach dla zachowania porzadku - zielone kosze z trawy z Jysk i pudla kartonowe w delikatne kwiatki z Pepco. Ostatni nabytek to biala komodka na bizuterie. Pelni tez role toaletki bo ma skladane lustro. Prezent na urodziny - prawdziwy hit. W koncu jest porzadek w spinkach, gumkach i wisiorkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedz. wlasnie nie chcialam laczyc rozu i fioletu,nawet leciutkiego odcienia na scianach. gdzies wyczytalam,ze te kolory nie wspograja ze soba:) chce zrobic jej pokoj na lata, a nie na 1-2 max. dlatwego meble ma jak nastolatka. sa w kolorze nussbaum z bialym. jutro zaczynamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×