Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość stardust87

pozytywny tes owulacyjny przez 10 dni

Polecane posty

Gość stardust87

Cześć dziewczyny, może Wy mi powiecie co się dzieje, bo pisałam już na innym forum zanim trafiłam tu, ale nie doczekałam się odpowiedzi. 12.11 zrobiłam pierwszy test owu i kreska testowa była taka sama jak kontrolna. Postanowiłam robić dalej testy, bo w poprzednim cyklu kreska testowa była dużo ciemniejsza. No i tak robiłam te testy i robiłam codziennie i od 14.11 do 17.11 kreska testowa była wręcz bordowa. W następnych dniach była trochę jaśniejsza niż wcześniej, ale nadal ciemniejsza niż testowa. Wczoraj testu nie robiłam, a dziś zrobiłam myśląc, że test będzie już negatywny (skoro tamte jaśniały). A tu dziś znowu BORDOWA krecha testowa! ;/ O co tu chodzi? Czy mam drugą owulację w cyklu?.. Już sama nie wiem. To już 10 dni kiedy testy są pozytywne! Dodam, że testów nie robiłam z porannego moczu, tak jak jest napisane w instrukcji. Czy któraś wie o co chodzi?.. Proszę o pomoc. (do lekarza dopiero w połowie grudnia idę, bo ciężko się do niej umówić, więc dopiero wtedy będę mogła zapytać o co chodzi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×