Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kola1987

Chciałambym pójść na aerobic ale ruszma się jak kłoda

Polecane posty

Gość kola1987

Chodzę na siłkę juz od trzech lat w celu zrzucenia kg, ale zamiast schudnąć czuję się jak wielka baba bo na siłce tylko biegam i robie ćwiczenia siłowe. Sa tam różnego typu zajęcia, ale zawsze sie boję wstydzę, że poruszam się jak słonica bez wyczucia rytmu, i wszyscy się będa gapić, a trener będzie mnie poprawiał i zwracał mi uwagę. Czy ma ktoś tak jak ja? Jak sie przełamać? Jak się ładnie i zgrabjie poruszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast wydawać kase na siłownie i aerobiki, lepiej zapuścić sobie jakiś workout na YT- za darmo i kiedy tylko chcesz! poszukaj, jest tego masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam tak ćwiczenia z ewa cg. wg jej ksiązki ale jak się zmęczyłam to odpuszczałam, i przekładałam na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę na zumbę i jest super, nikt nie zwraca uwagi jak ktoś inny sie rusza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
phhhi, daj spokój! myslisz ze na aero a same zgrabne powabne łąnie tańczące jak tancerki? :D zwariowąłas, pzrestań ;) to nie szkoął tańca tylko aerobik, są rózne ćwiczenia chódz na spalanie - fat barning, jest tam muzyka ale prosty układ bez zbędnego machania d**ą, raczej takie proste rytmiczne - nie sprawi ci łopotu, uwierz - TMT - masakryczne spalanie, interwałowe takie, bardzo proste ruchy w róznym tepie, równeiz bbaaardzo szybkim, energicznym - wyjdziesz mojra a nie bedzie esów floresów i tanców - step, płaski brzuch, bup(brzuch uda posladki) Aerobik ni ekonczy sie na tancach, są setki róznych ćwiczeń :) I nei pzrejmuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×